Mateří kašička, heřmánek a eukalyptus – díky Bylinnému setu ALPA bude perfektně postaráno o vaše tělo, vlasy a pokožku. V rámci Věrnostního klubu jste měla šanci vyhrát úžasný Bylinný set od ALPY. Usmálo se štěstí právě na vás?

  • Koupel – osvěží a povzbudí

Koupel pečuje o naše tělo, přitom zklidní naši mysl a dodá potřebnou relaxaci, může mít uklidňující i povzbuzující účinky, a to podle přísad, které pro vaši koupel zvolíte. Díky kombinaci přírodní eukalyptové silice a silice z máty peprné vám ALPA bylinná koupel dodá pocit svěžesti a přinese jaro do vaší koupelny.

  • Nakrmte pleť

Po zimě může být pleť unavená a jakoby bez života, dopřejte ji proto čerstvý vzduch a APIKO pleťový krém s včelí mateří kašičkou. Krém je jemný, příjemně parfémovaný, pleť vyživuje, chrání a dodává jí hydrataci.

  • Dodejte vlasům lesk a sílu

Kdo by nechtěl na jaře ukázat krásné vlasy, které jsme ještě nedávno schovávali pod čepicí? I pro vlasy máme pomocníka - Bylinný šampon s heřmánkem, vhodný k regeneraci, zklidnění a posílení vlasové pokožky a vlasů. Heřmánek snižuje tvorbu lupů, omezuje maštění vlasů, dodává jim lesk a zářivou barvu. Druhým pomocníkem je LUNA vlasová voda s rakytníkovým olejem. Vlasová voda slouží k regeneraci a výživě vlasů, díky obsaženým složkám zjemňuje vlasovou pokožku a vlasům dodává pevnost a lesk.

Další informace najdete na www.alpa.cz a na Facebooku

alpa

Bylinný set od ALPY vyhrávají:

  • AmeA
  • masaa
  • vladuska 545

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

 

Reklama