Právě teď se podíváme, na koho se usmálo štěstí a může se těšit na pěkné výhry.

Na BOURJOIS Paris Glamour Chic se mohou těšit:

  • glady
  • lama.zoo
  • Majoranka1997
  • luneta
  • citron3

Dárkový balíček Manufaktura Mrtvé moře k péči o pleť v hodnotě 623 Kč vyhrávají:

  • Goldee
  • jarupro
  • salamandr
  • pohadka
  • Tonička Bláhová

Všem výhercům gratulujeme.

BOURJOIS Paris Glamour Chic

Chcete poodhalit tajemství šarmu a stylu okouzlujících francouzských žen? V čem spočívá jejich podmanivá krása? Tuto otázku vám dokáže přiblížit oblíbená značka francouzské kosmetiky BOURJOIS Paris, která má však co nabídnout i co se světa vůní týče. Okouzlující a šik, taková je vůně parfémované vody BOURJOIS Paris Glamour Chic, vůně, která byla uvedena na trh v roce 2013. Kromě designu flakonku vás parfémovaná voda upoutá svými orientálními notami ozdobenými květinovými akordy i svým hřejivým charakterem.

Moderní, okouzlující vůně

Co ucítíte s prvním přivoněním? Lahodnou vůni čerstvého ovoce. Ta po několika minutách přenechává své místo tónům skrytým v samotném srdci. Ty propojují pudrové tóny a omamnou vůni květin. V závěru se rozeznívá aroma čerstvě rozkrojeného vanilkového lusku, vůně santalového dřeva a vůně semiše. Okouzlete své okolí moderní vůní parfémované vody BOURJOIS Paris Glamour Chic.Dárkový balíček Mrtvé moře k péči o pleť

Výjimečné blahodárné účinky soli a bahna z Mrtvého moře jsou prověřeny již tisíce let. Regenerují, hydratují a zklidňují pokožku, remineralizují ji a odstraňují z ní odumřelé buňky. Přispívají také zlepšení stavu pokožky s akné, ekzémem či lupénkou. Působí příznivě při revmatických a kloubních bolestech a zmírňují projevy celulitidy. Další cennou ingrediencí v této řadě, která napomáhá péči o citlivou pokožku, je zklidňující, regenerační a hydratační beta-glukan získávaný z ovesného výtažku. Lehká svěží bezalergenní vůně s vodními tóny doprovázející tuto řadu zpříjemní Vaše kosmetické rituály a napomůže dokonalé relaxaci. Proměňte na okamžik svou koupelnu v malé Mrtvé moře bez dlouhého cestování.

Dárkový balíček Mrtvé moře k péči o pleť
Dárkový kosmetický balíček s pleťovými produkty s cennými minerály z Mrtvého moře poskytne pleti něžnou ochrannou péči a je tak luxusním dárkem pro Vaše blízké. Dárkový balíček obsahuje Jemný denní pleťový krém a Jemný noční pleťový krém s mimořádně šetrnými recepturami s minerály, přírodními oleji, kyselinou hyaluronovou, ceramidy a ovesným beta-glukanem. Krémy přispívají ke zklidnění, regeneraci a hydrataci pleti a jsou vhodné i pro osoby s citlivou a podrážděnou pokožkou. Lehká svěží bezalergenní vůně s vodními tóny zpříjemní kosmetické rituály. Vhodný i pro citlivou a podrážděnou pokožku.

 

Reklama