Ve Věrnostním klubu jste měla šanci vyhrát batoh Day Helper značky WE ARE ABLE to KEEP a 2x kosmetický balíček Herbacin. Právě teď se podíváme, kdo se může těšit na krásné výhry. Budete to vy?

Pro ty, kteří dávají přednost klasice, je jasnou volbou Day Helper Polar Mini. Prošívaný batoh v několika barevných variantách, vyrobený z nepromokavé nylonové látky. Je vycpán netkanou textilií a jako všechny batohy z řady Day Helper poskytuje prostor pro notebook i přehledně uspořádaný vnitřek. Nenechte se zmást jeho na první pohled nevelkým rozměrem, batoh pojme až 15 l obsahu. A pro uživatele, kteří pro svá denní dobrodružství v městské džungli nepotřebují tolik věcí, návrháři značky We Are Able vyvinuli i jeho menšího bratříčka, který obsáhne až 11 l.

we are able t keep

we are able to keep

Herbacin založili v roce 1905 lékárníci Otto a Hedwig Konigovi v německém Eisenachu. Výroba byla zpočátku umístěna v Eisenachu a později v přírodní rezervaci nedaleko Hörsel v Durynsku. Blízkost tmavě zelených lesů, kvetoucích luk, ale především vlastní bio bylinná zahrada vytvořily osobitý image přírodní kosmetiky, který přetrval až dodnes.

V současné době Herbacin zaznamenává značný nárůst zákazníků ve více jak 40 zemích po celém světě.

Balíček obsahuje:

 • Herbacin Sprchový gel bylinný Dragonfruit 200ml
  Obsahuje extrakt z aromatické a na slunci vyzrálé maracuji a pitay, které jsou obzvláště bohaté na cenné antioxidanty, vitaminy a minerály. Jeho úžasná exotická vůně zaručí příjemný relaxační prožitek ze sprchování pro mysl i smysly. Obsahuje zklidňující a pečující bylinné látky.
 • Herbacin Šampon bylinný pro objem vlasů 250ml
  Přírodní výtažky z manga, ginkga a heřmánku mají čistící a zklidňující účinek a zároveň podporují krevní oběh.Šampon vyživuje pokožku hlavy a dodá Vašim vlasům znatelně větší lesk, pružnost a objem aniž by je zbytečně zatížil. Rostlinný glycerin a citrát jemně zabraňuje dehydrataci vlasů a pokožky hlavy.
 • Herbacin Kamille krém na ruce 100ml
  Heřmánkový krém na ruce s trojitým účinkem pečuje pomocí léčivé síly heřmánku. Glycerin opravuje a zvlhčuje pokožku, která je pak jemná a bez mastného filmu. Silikon působí jako neviditelná rukavice a poskytuje optimální ochranu.

herbacin

Batoh Day Helper značky WE ARE ABLE to KEEP vyhrává:

 • marketkass

Kosmetický balíček Herbacin vyhrávají:

 • gudrun
 • mkrelovcova

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama