Dětská pokožka je velmi citlivá, nemá totiž ještě dostatečně vyvinutou ochrannou vrstvu a je pětkrát tenčí než kůže dospělého člověka. ALPA pro vás má pomocníky, kteří se o pokožku vašeho miminka postarají. Balíček Alpa Batole obsahuje:

  • Alpa Batole dětský krém na opruzeniny - Obsahuje olej s vyšším obsahem oxidu zinečnatého pro okamžité zklidnění podrážděné pokožky a zastavení mokvání. Olivový olej jemnou pokožku miminka šetrně promaže, zvláční a zabrání jejímu vysychání a prasklinkám. Vitamín E podporuje regeneraci kožních buněk a urychluje proces hojení. S dětským krémem Batole proti opruzeninám bude zadeček vašeho miminka v nejlepší péči.
  • Alpa Batole dětský zásyp - Lehká konzistence ve formě prášku a jemné složení umožňují jeho použití od prvních dnů po narození miminka. Zásyp s výtažkem z olivovníkového listu zklidní pokožku a působí jako účinná prevence podráždění. Je vhodný pro každodenní hygienu miminka.
  • Alpa Batole dětský olej - Má speciální složení, díky kterému jemnou dětskou pokožku krásně vyživí a zklidní. Obsahuje vitamíny E a olivový olej, který zabraňuje vysoušení. Chrání jemnou dětskou pokožku před zarudnutím i opruzeninám a napomáhá její regeneraci.
  • Alpa Batole dětský krém - Je něžným pohlazením pro dětskou pokožku. Je tak jemný, že k jeho rozetření stačí pouhé pohlazení. Obsahuje olivový olej a pečující vitamíny E i provitamín A. Extrakty z listů olivovníku dokážou zklidnit citlivou pokožku miminka. Krém má antibakteriální a protizánětlivé účinky a potlačuje tvorbu opruzenin.
  • Alpa Batole dětský šampon - Šampon je hedvábně jemný a něžně voní. Šetrně umývá první vlásky miminka a současně pečuje o jemnou pokožku hlavy. Obsahuje olivový olej, který brání šupinkovatění hlavy a udržuje vláčnou pokožku. Šampon nedrážní oči a tak umožňuje příjemnou koupel bez pláče.
  • Alpa Batole vlhčené ubrousky -  Jsou nepostradatelnými pomocníky při každé situaci. Jemně a šetrně očistí dětskou pokožku kdykoli je potřeba. Hedvábnou jemnost jim přináší speciální netkaná textilie vlhčená výtažky z heřmánku. Udržují zadeček vašeho miminka v čistotě a bez opruzenin. Nevysušují pokožku a můžete je použít i na dětskou tvář nebo ruce.
  • Alpa Batole jemný sprchový gel a Batole dětská koupel - Tvoří oblíbenou kombinaci. Oba přípravky zaručují jemnou očistu dětské pokožky od narození. Nedráždí pokožku ani sliznice, a proto je koupel pro miminko příjemná. Přípravky obsahují olivový olej, který zabraňuje vysoušení pokožky, pečující vitamín E a hojivý panthenol pro okamžité zklidnění.
  • Alpa Batole dětské pleťové mléko s olivovým olejem - Mléko je pro zvláště jemný a příznivý účinek vhodné pro ošetření dětské pokožky po koupeli. Olivový olej napomáhá udržovat pleť vláčnou a hebkou a dlouhodobě ji chrání před vysoušením. Mléko se nanáší na omytou a čistou pokožku a lehce se rozetře. Vytváří jemný a ochranný film.

Více na www.alpa.cz

5af2d4fc51f6dobrazek.png

Balíček Alpa Batole získávají:

  • Denina91
  • tvrdaska

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

Více o Věrnostním klubu se můžete dočíst ZDE.

Reklama