GRATULUJEME:

  • annella
  • Slečinka
  • Jarka909
  • krokodyl
  • vaca

Začátek léta je vždycky plný chutí. Přichází první úroda a s ní nové gurmánské zážitky! Čerstvá zelenina ze zahrádky nebo od farmářů na trzích, první jahody, voňavé bylinky… A konečně také nové brambory. Ty, které si s chutí dáte jen tak, uvařené ve slupce, s trochu másla a špetkou soli, zasypané bylinkami. Nebo s tvarohem, jako když jste byli malí a u babičky dostali na stůl tuhle jednoduchou, ale neopakovatelnou dobrotu. Tím vším je začátek léta výjimečný. A tím vším je inspirovaná také limitovaná edice brambůrků Bohemia ČERSTVĚ SKLIZENO!

5b4da6228c7b6obrazek.png

Limitovaná edice je zastoupena dvěma příchutěmi: Petrželka a olivový olej a Čerstvý sýr a jarní cibulka. Petrželka a olivový olej staví na osvědčeném spojení. Petrželka chuť nových brambor jemně zvýrazní, olivový olej podtrhne jejich svěží chuť. Dohromady vám pak dopřejí dokonalé letní křupnutí. Čerstvý sýr a jarní cibulka zase chutná a voní po čerstvých surovinách, které jsou v moderní gastronomii tolik důležité!


„Konkrétní příchutě vznikaly na základě znalosti stylu konzumace nových brambor a čerstvých surovin. Nové brambory, jen tak dochucené petrželkou nebo čerstvým sýrem, jsou součástí jídelníčku českých spotřebitelů v průběhu celého léta, kdy jsou rané brambory v obchodech a farmářských trzích v nabídce,“ říká Karolína Kůtová, Brand Manager Bohemia chips, a ještě pokračuje: „Spojení nových brambor a čerstvých surovin tak bylo příležitostí nechat spotřebitele ochutnat Čerstvou sklizeň trochu jinak, v baleních našich brambůrek Bohemia,“ dodává Kůtová.

5b4da5be70ff9obrazek.png
Brambory určené pro limitovanou edici ČERSTVĚ SKLIZENO se navíc ani nezdržují ve skladu – putují z pole rovnou do výroby a odtud ihned do sáčku, jako křupavé brambůrky. Čerstvěji to už nejde! A na chuti je to znát. A kdyby vám nové příchutě nestačily, budete si moci po celé léto pochutnat také na klasických, hladkých brambůrkách, ovšem vyrobených opět z nových, právě sklizených brambor. V obchodě je poznáte snadno: podle speciální pásky na sáčku.

Limitovaná edice z první sklizně v každém případě stojí „za křupnutí“. Na oslavě, s přáteli u vína nebo jenom tak, u filmu, na který jste se už dlouho chtěli podívat…

Více na www.bohemiachips.cz

Uložit

Reklama