Jít v dnešní době svou vlastní cestou není často úplně snadné. Ze všech stran nás obklopuje elektronický svět, chytré technologie a on-line zábava. Tak, pojďme se na chvíli zastavit, zpomalit a zavzpomínat si pěkně „po staru“, v dobré společnosti, doma nebo s přáteli. Na život. 
„My jsme TaFotka. My nesázíme na trend instantní fotografie. Sázíme na nadčasovost a tradici. Dáváme přednost staré dobré fotografii „zabalené“ do originality a jedinečnosti. Pracujeme s lidskou radostí, s tou, kterou každý z nás sbírá během svého života. Radost totiž není instantní. Radost tvoříme. Jsou to naše zážitky a vzpomínky: první rande, první dovolená, svatební sliby a líbánky, těch nejkrásnějších devět měsíců a první krůčky, partnerství, rodina, přátelé a kolegové v práci, společenství, smích, humor… Okamžiky, které přinášejí radost a chytnou za srdce i toho největšího tvrďáka. To je TaFotka,“říká Aleš Veselý.

P1110090.jpg

Hledejte krásu v maličkostech. Tak, jak my to činí TaFotka. Vše, co udělá na dlouhé roky radost vám i vašim nejbližším, najdete totiž zde.

Kdo vyhrál Pokitku? 

  • vladka321
  • iřka
  • step1

GRATULUJEME!

Reklama