5a5c6ec3b8223obrazek.jpgFoto: Nivea

Balíček obsahuje:

  • Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus C

Denní krém s koenzymem Q10 a vitamínem C vyživuje unavenou a povadlou pokožku, intenzivně ji hydratuje a pomáhá redukovat jemné vrásky. Díky SPF 15 pak pleť chrání před slunečním zářením, a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pokožky, které způsobují právě sluneční paprsky.

  • Energizující noční krém proti vráskám Q10 plus C

Zatímco my spíme, naše pleť regeneruje. Energizující oční krém NIVEA Q10 plus C může tento proces ještě podpořit. Dopřejte své pleti opravdu intenzívní noční regenerační kúru!
Čistý vitamín C obsažený v krému zvyšuje schopnost pokožky přijmout čistý kyslík až o 50 %. „Ke kožním buňkám se tak dostane více energie, která je nezbytná k regeneraci a ´opravám´ poškozených buněk,“ vysvětluje Sven Fey, „Pleť se při pravidelném používání viditelně vypne, vypadá svěží, hladší a mladší.“ Protože je čistý vitamín C náchylný k oxidaci při styku s kyslíkem nebo denním světlem, zvolila NIVEA netradiční hliníkové balení, které tuto citlivou složku chrání.

  • Energizující oční krém proti vráskám Q10 plus C

Inovativní oční péče NIVEA Q10plusC je účinná jak během dne, tak během spánku. Kombinace koenzymu Q10 s vysoce účinným a čistým vitamínem C zlepšuje buněčně vstřebávání kyslíku. Redukuje první vrásky a minimalizuje jemné linky okolo očí. Oční okolí je viditelně pevnější a svěží. I pro tuto péče jsme zvolili balení z hliníku, které ochrání vitamín C před oxidací.

5a5c6efa1b294obrazek.jpg

Kosmetický balíček Nivea získávají:

  • mikjana
  • jednamalaholka
  • ananasc

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

Více o Věrnostním klubu se můžete dočíst ZDE.

Uložit