Jedinečný design, kvalitní ingredience a luxusní péče o tělo. To vše se skrývá pod značkou t: by tetesept. V rámci Věrnostního klubu jste měly možnost vyhrát 3x balíček koupelových solí. Kdo se může těšit na voňavou výhru?

Jak již název napovídá t: by tetesept vychází z konceptu své starší sestry značky tetesept, která se specializuje na koupelové produkty s pozitivním účinkem na psychické a fyzické zdraví. t: by tetesept zachovává kvalitu a přidává navíc atraktivní design svých produktů. t: by tetesept není jen záležitost očisty, ale také lifestylu. Poznejte tradici značky tetesept v novém kabátě.

tetesepttetesept

Pečující koupelové soli t: by tetesept ve formě barevné obálky jsou originálním způsobem, jak svým blízkým předat milou zprávu. Darujte jim Porci lásky nebo Porci štěstí!

Soli obsahují liposomy, které pečují o pokožku a zanechávají ji vláčnou. Velmi jemné pudrové krystalky se ve vodě snadno rozpouští a uvolňují příjemnou vůni.

Porce lásky má delikátní aroma šampaňského a černého rybízu. Porce štěstí v sobě kombinuje svěží vůni broskví a vanilky.

Soli neobsahují konzervanty, alkalické mýdlo, parafíny, silikony ani minerální oleje.

Balíček obsahuje koupelovou sůl Porci lásky a Porci štěstí.

3x balíček koupelových solí t: by tetesept vyhrávají:

  • bobubobulka
  • metro84
  • rmarci

Výherkyním moc gratulujeme a ostatním přejeme hodně štěstí v jiných soutěžích Věrnostního klubu.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu? Není nic jednoduššího než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama