Virunga je dechberoucí oblast nacházející se na rozhraní tří afrických zemí - Ugandy, Rwandy a Konga. Právě v těchto končinách, kde dodnes soptí majestátní vulkány, pralesy obývají vznešené gorily a na stromech roste to nejbáječnější ovoce, pro Vás pěstujeme plně organické (bio) zemědělské produkty té nejvyšší kvality. Ovoce dovážíme také z Indonésie, Zanzibaru, Pemby i Kolumbie.

Kdo z vás získá poukaz na nákup v internetovém obchodě Virunga v hodnotě 1 000 Kč? Tady jsou výherci:

  • anipek
  • VV7
  • SimonaJ3
  • Rajtorová
  • lvicem

Všem výhercům GRATULUJEME.Všechny naše produkty pocházejí od místních farmářů a pěstitelů, od kterých vykupujeme ovoce za férové ceny a podporujeme jejich podnikání. Díky rychlé letecké přepravě je vše naprosto čerstvé, bez chemických postřiků, konzervantů a přidaných cukrů. Dbáme na to, aby ovoce bylo tak akorát zralé a chutnalo přesně jako v Africe.

Naše produkty nejsou na první pohled dokonalé jako ty ze supermarketů. O to víc jsou ale autentické, voňavé a chuťově nepřekonatelné. Místní farmáře známe osobně a společně pro Vás vybíráme to nejlepší ovoce za jehož kvalitu můžeme dát ruce do ohně.

A jaké ovoce u nás můžete ochutnat? Najdete u nás spoustu druhů od těch známějších jako ananas, avokádo, mango, papája, durian, jackfruit až po ty méně známě, ale přesto lahodné a vynikající magostan, kiwano, graviola, granadila, rambutan, pepino nebo rajčenka.

Dovážíme také vynikající ugandskou kávu, kola oříšky, voňavé čaje, aromatické koření ze Zanzibaru a různé druhy ovoce, které sušíme přímo na africkém slunci (sušený ananas, mango, banány).

Z divokých ořechů cacay připravujeme za studena lisovaný olej, který dodá lesk Vaší pleti i vlasům.

Reklama