Příjemný rituál domácích lázní se zapálenou svíčkou, vonnou koupelí, osvěžující sprchou, masáží a šálkem lahodného čaje vám pomůže odpoutat se od každodenních problémů, dopřát si fyzickou i psychickou úlevu a na chvíli si oddychnout.
5de8dbcf504d0obrazek.png

Kdo se může těšit na krásný balíček meduňkový rituál domácích lázní od Manufaktury? Na tři z vás čekají díky sladké sny! Tady jsou výherci:

  • opičkas
  • Mikanna57
  • marmelada sladka

Všem výhercům gratulujeme k voňavé a pečující výhře.

5de8dbeb7b888obrazek.pngVyzkoušejte jedinečný večerní meduňkový rituál pro sladké sny a kvalitní spánek. Meduňka je trvalá bylina, jejíž příznivé účinky byly známé již ve starověku. Vůně meduňky má zklidňující účinky, bojuje proti stavům úzkosti, nespavosti, depresím, neurózám, bolestem hlavy, migrénám a prochladnutí. V kosmetice se využívá pro své osvěžující, hojivé a čisticí účinky, na ošetření problematické pleti, a hlavně na přípravu zklidňujících relaxačních koupelí.

Návod na rituál krok po kroku:

  1. Vytvořte si v koupelně příjemnou atmosféru pomocí přírodní vonné svíčky ze sójového vosku s vůní čistého prádla.
  2. Ponořte se do uvolňující meduňkové koupele s koupelovým gelem, která z vás díky teplé vodě a příjemné vůni odplaví napětí a únavu a přispěje k dokonalé relaxaci a sladkému spánku.
  3. Doplňte koupel blahodárným solným peelingem, který zbaví pokožku odumřelé kůže, příjemně ji prokrví, provoní a díky olejové složce jí poskytne dokonalou hydrataci a výživu.
  4. Po koupeli zahalte své tělo do tělového mléka. Poproste své blízké o krátkou harmonizující masáž zad nebo plošek nohou.
  5. Nyní nastal čas na relax a odpočinek. Zachumlejte se do hřejivého županu, popíjejte teplý bylinný čaj a vychutnávejte si jedinečný okamžik jen a jen pro sebe.

manuf.jpg

Více informací naleznete ZDE.
5de8db898dd7cobrazek.png

Reklama