Dnes vám řekneme, kdo z vás vyhrál román Levandulový pokoj od Niny George. Ponořte se do tohoto romantické díla s vůni levandule.

Výherci jsou :Levandulový pokoj

  • Bubunka
  • enelee
  • mamkaJa

 

Výherkyním gratulujeme a přejeme mnoho zasněných chvil s Levandulovým pokojem

Jaro už je v plném proudu a vy se můžete těšit na další užitečné ceny. Už tento pátek vyhlásíme další výherce, kteří se zapojili do věrnostního klubu o balíček s produkty čokoládovny Carla v hodnotě 500 Kč. Pokud jste milovníkem čokolády, neváhejte a zapojte se.

Další dubnové ceny jsou:

  • Balíček Bioderma

BiodermaCitlivá požka se projevuje pocity pálení a rozšířeným, nebo lokalizovaným začervenáním. Snadno se dehydratuje a následná suchost vede dalšímu oslabení a provázejí ji pocity napnutí pleti.Péče o pleť se hodí každé ženě. Balíček bude obsahovat: Sensibio H2O Čisticí pleťová voda, Sensibio Riche - Hydratační krém určený na každodenní hydrataci suché citlivé pokožky a Sensibio Oční - Hydratační gel-krém speciálně vyvinutý na péči o jemnou pokožku v okolí očí. Více na www.bioderma.com/cz/domu

5 z vás vyhraje balíček s produkty Bioderma v hodnotě 1 257 Kč.

 

  • Lasagnera Zepter, univerzální zapékací nádoba

ZepterVaříte ráda? Pak se Vám bude určitě hodit. Lasagnera Zepter je univerzální zapékací nádoba v hodnotě 1 390Kč, která je vhodná na pečení i servírování sladkých i slaných jídel (rozměry 39 x 22 cm). Jak samotný název napovídá, je ideální na přípravu lasagní, ale používat ji lze jako běžný pekáček.
Lasagnera Zepter je vyrobená z ušlechtilé oceli a je velice elegantní. Pro bezpečnou manipulaci je nádoba po stranách opatřena úchytkami.

Lasagneru Zepter získají 3 z Vás. Více na www.zepter.cz

 

 

  • Vůně Voyager Woman, Oriflame

OriflameMáte ráda svěží vůně? Pak se přihlaste o Voyager Woman od Oriflame v hodnotě 629 Kč

Tato šťavnatá, dynamická a elegantní vůně, která patří mezi květinově-ovocné svěží vůně, byla vytvořena parfumérem Fabricem Pellegrinem. Její dobrodružný duch se ukrývá v kombinaci šťavnatých tónů:

Exotiký pocit blaženosti v hlavě vůně - kombinace originálních a exotických plodů a květů feijoa, doplněná o překvapivé karambolky a jiskřivý zelený citron.

Svěží a pulzující srdce s kvalitní směsí záhadných květin – jasmín, pomerančové květy a růže. Tyto květiny dávají této vůni všechnu svou rafinovanost a ženskost. Tato kombinace rovněž vytváří dlouhotrvající účinek, který trvá několik hodin.

Vzácné a jemné tóny se skrývají v těle vůně - teplé tóny mokrého dřeva a ohromující rostlinné ambry jsou naprosto dokonalé v kombinaci se smyslným pižmem.

Voyager Woman od Oriflame v hodnotě 629 Kč získá 5 z Vás! Více na www.oriflame.cz

 

  • Balíček produktů Carla

čokoládaMilujete dobrou čokoládu? Pak neváhejte a přihlaste se o balíček s produkty Carla, ve kterém najdete také Chmelinky.

Dvůr Králové n. Labem, 18. prosince 2014 - Společnost Carla spol. s r. o., jediná ryze česká čokoládovna, uvedla na český trh speciální čokoládové pralinky s chmelovou náplní pod názvem Chmelinky. Za tříletým vývojem produktu stojí vědci z Výzkumného ústavu potravinářského, odborníci z Pivovarnického a sladařského ústavu v Praze a Thomayerovy nemocnice. Společně dokázali vyvinout technologii, která v chmelu dokáže uchovat jeho unikátní příznivé vlastnosti stejně jako v původní čerstvé surovině. Vývoj navazoval na předcházející výzkumnou činnost zabývající se příznivými účinky chmele, respektive inhibiční aktivitou proti různým kmenům bakterie Helicobacter pylori, která způsobuje vředovou chorobu žaludku a dvanáctníku. Výzkum potvrdil, že chmel obsahuje látky, které zamezují množení této bakterie.... Více se dozvíte na www.carla.cz.

Balíček s produkty čokoládovny Carla v hodnotě 500 Kč získají 3 z Vás.


Vše najdete na známé stránce Věrnostního klubu na zena-in.cz/vernostni-klub.

Reklama