Balíček detektivních příběhů nakladatelství Grada Malé sladké lži a Mrazivá krutost od Caz Frearové v hodnotě 798 Kč je připraven pro 5 z vás. A jsou to:

  • krokodyl
  • Sametka
  • číča1
  • musilovahana
  • žehlička

Malé sladké lži

obrazek.pngBESTSELLER, KTERÝ ZÍSKAL OCENĚNÍ DEBUT ROKU, A VÍTĚZ LITERÁRNÍ SOUTĚŽE

Malé sladké lži jsou neuvěřitelně propracovaným a dechberoucím thrillerem, který vás během čtení překvapí hned několikrát a který své napětí udrží až do poslední stránky. I proto se stal v Británii bestsellerem, odnesl si několik ocenění kritiků i čtenářů a zvítězil v literární soutěži Richard & Judy Search for a Bestseller. Richard jeho umístění komentoval výstižně: „Debuty obvykle takhle skvělé nebývají, což vyvolává otázku – Caz Frearová, kde jsi sakra byla doteď?“

OPRAVDU CHCETE ZNÁT PRAVDU?
Cat Kinsellová bývala tatínkova holčička až do dne, kdy svého otce přistihla, jak flirtuje se sedmnáctiletou Maryanne ze sousedství. Když pár dní nato Maryanne beze stopy zmizí, Catin otec zapírá, že by ji znal. Od té doby se Cat tím tajemstvím užírá a jejich vztah tahle malá sladká lež navždy poznamená…

O osmnáct let později pracuje Cat jako detektiv u oddělení vražd a jejím nejno­vějším případem je zavražděná žena Alice, která byla nalezena nedaleko hos­pody, již provozuje její otec.

Můžou spolu případy Alice a Maryanne souviset? Cat začíná vyšetřovat – ale když už se člověk noří do minulosti, zjištění se mu nemusí líbit…

„Táta je lhář. Ale je taky vrah? I lháři někdy říkají pravdu. Někdy…“

Po necelém roce od českého vydání debutu Caz Frearové Malé sladké lži přichází nakladatelství Cosmopolis, součást Nakladatelského domu GRADA, s volným pokračováním případu detektiva Cat Kinsellové s názvem Mrazivá krutost. V zahraničí se autorka oprávněně stala hvězdou na poli detektivních románů a sklízí obdiv nejen od čtenářů, ale i od odborné kritiky. Již Malé sladké lži zvítězily v literárních soutěžích a vyšly s úspěchem v mnoha zemích. S titulem Mrazivá krutost pak Caz Frearová posunula laťku ještě o kousek výš a sklízí zasloužené ovace. Kniha Mrazivá krutost je totiž opravdu bonbonkem pro všechny čtenáře detektivek.

Mrazivá krutost

5ea2a74595498obrazek.pngRODINU MÁ SPOJOVAT LÁSKA, NE LEŽ.

Na detektiva Cat Kinsellovou se v kavárně obrátí Joseph Madden. Obává se pomsty své ženy Rachel, ale nechce prozradit podrobnosti. Protože to Cat považuje za pouhou manželskou roztržku, odkáže ho na místní policejní oddělení.

Později se setkají znovu – když je Joseph zatčen za vraždu. Ale není to jeho manželka Rachel, kdo je mrtvý…

Je Joseph Madden cizoložníkem, vrahem, nebo obětí? Jaké je tajemství, které spojuje členy této rodiny?

RODINA, KTERÁ DRŽÍ POHROMADĚ.

A TAJEMSTVÍ, KTERÉ JE VŠECHNY DRŽÍ V ŠACHU…

O autorce:

Caz Frearová vyrostla v Coventry a během dospívání snila o tom, že se přestěhuje do Londýna a na­píše knihu. První sen si splnila rychle, na druhý ovšem došlo, až když se vrátila zpět do svého rodného města. Vystudovala historii a politické vědy, což se jí velmi hodilo, když pracovala jako číšnice, pro­davačka, maloobchodní prodejkyně a posledních dvanáct let také jako headhunter. Alespoň mohla brousit svůj ostrovtip. Když se netrápí nad dialogy nebo vymýšlením nečekaných zvratů, fandí Arsenalu nebo ji najdete v hospodě, jak vede zasvěcené hovory o tématech, o nichž nic neví.
5ea2a79800370obrazek.png

Reklama