V minulém týdnu byla možnost označení dvou výher. Zájem o vstupenky na koncert i doplněk stravy Geladrink FORTE HYAL PURE, byl opravdu velký. Na koho se usmálo štěstí?

Gratulace od redakce putuje těmto soutěžícím:

Balíček Geladrink FORTE HYAL PURE v hodnotě 775 Kč pro 5 z vás

  • marianaant
  • krokodyl
  • vlaštovkaa
  • bobani
  • JITA72

Vstupenky na koncert skupiny Scooter:

  • Liberec 16. 11.2019: LaCoccinelle
  • Brno 23. 11. 2019: 135evik

O co se soutěžilo?

Balíček Geladrink FORTE HYAL PURE v hodnotě 775 Kč pro 5 z vás

5d666ba6cdf04obrazek.pngNejkomplexnější přípravek pro výživu kloubů a chrupavek – Geladrink FORTE HYAL, který je nově obohacen orální formou hyaluronanu sodného. Krom řady oblíbených ovocných příchutí je nyní tato novinka k dispozici jako rozpustný nápoj v „pure“ formě, která je zcela bez aromat, barviv, cukrů a sladidel.

Posledním kamínkem pomyslné mozaiky účinných látek v novém Geladrinku, jehož základ vždy tvoří vysoká dávka bioaktivních kolagenních peptidů, je vysokomolekulární hyaluronan sodný v denní dávce 100 mg. Jedná se o látku tělu vlastní, která se velkém množství se nachází v synoviální tekutině (kloubním mazu) a kůži, váže na sebe vodu a pojme přibližně tisícinásobek vody ke své hmotnosti. Ovlivňuje vlastnosti kloubní tekutiny a hydrataci pojivových tkání, chrupavek a rovněž kůže. Dosud se hyaluronan či hyaluronová kyselina aplikovaly injekčně do kloubu, aby zlepšily vlastnosti synoviální tekutiny a pohyblivost kloubů.

Nový Geladrink® Forte HYAL tak přináší další zlepšení účinnosti – hloubkovou výživu, regeneraci a ochranu kloubních tkání, zlepšení viskoelastických vlastností kloubní tekutiny, ústup pohybových obtíží a zlepšení pohyblivostí.

Pro dvě z vás máme dvě vstupenky na kapelu Scooter v hodnotě 1 900 Kč (za dvě vstupenky).

Jedna z vás získá dvě vstupenky na koncert v Liberci 16.11. a druhá na koncert v Brně 23.11.

Kapela Scooter pokračuje v triumfální cestě napříč Evropou, na podzim zamíří do Brna! Scooter v čele s charizmatickým H. P. Baxxterem oslavili nedávno 25 let na scéně největším turné ve své historii. V rámci toho nevynechali ani Českou republiku a potěšili tak své příznivce v Praze a Ostravě. Tím to ale ještě zdaleka nekončí. Na oslavu čtvrtstoletí jedné z nejúspěšnějších evropských kapel, jaká se kdy na taneční a elektronické scéně objevila, navazují koncerty ze série Live In. Na ty se fanoušci mohou těšit již 16. listopadu v Liberci a 23. listopadu v Brně.

5d666b0cb5577obrazek.png

5d666b3a5a8a7obrazek.png

Reklama