obrazek.png
Zima je v plném proudu a ještě tu s námi nějakou chvíli pobude. Pro ty, kdo se s ponurým počasím, plným zašedlých barev, nechtějí jen tak lehce smířit, existuje pár řešení, jak mu dodat šmrnc. Věděli jste, že letošním trendem zimního líčení jsou barevné rty? Ale pozor, barevné rtěnky si moc nerozumí s popraskanými rty, které má za následek právě zimní počasí. Vsaďte proto na pravidelnou péči a hydrataci s vhodným balzámem od značky Blistex a nasaďte barevný zimní úsměv.

Kdo se může těšit na balíčky Blistex pro sametovou péči o rty v hodnotě 754 Kč?
V balíčku najdete 2x modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing, 2x fialový Bliss Flip™ soft & silky a 2x balzám Blistex Ultra SPF 50+.

  • Majoranka1997
  • musilovahana
  • babikus
  • bokul
  • Alcamala

Všem výherkyním GRATULUJEME.

Hydratace zaručena po dvou přetřeních
5e1c3ad2b1a42obrazek.pngHledáte-li nadčasový balzám na rty, který se vejde do kapsy každého kabátu, zároveň pomůže hydratovat vaše rty a aplikaci vám postačí pouze jedna ruka, sáhněte po řadě Bliss Flip™. Zatímco modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing obsahuje bambucké máslo a voní po broskvích a borůvkách, fialový Bliss Flip™ soft & silky obsahuje extrakt z hedvábí a voní po švestkách s vanilkou. Mix bohaté a krémový textury zaručí hydrataci už po jednom přetření. Vsaďte na inovační obal, který lehce otevřete a zavřete pomocí dvou prstů. Voňavá trendy vychytávka udělá radost každé dámě. #zachranrty
Doporučená cena – 139 Kč

Kdo maže, ten jede
5e1c3adde4ff7obrazek.pngChystáte se dát po svátcích sbohem městu a vyrazit vstříc zasněženým kopcům? Mráz a nízká vlhkost vzduchu mají značný podíl na popraskaných rtech. Předtím, než vyrazíte na svah, zkontrolujte, zda máte v kapse ochranný balzám s hydratačním složením, které chrání proti chladu, větru, ale také proti UVA a UVB slunečním paprskům. Tušili jste, že rty se kvůli nedostatečnému množství melaninu sice téměř neopalují, ale přesto se mohou i na horách snadno spálit? Předejděte nepříjemné bolesti a loupání rtů, dopřejte jim ochranu s balzámem Blistex Ultra SPF 50+ a zajistěte si tak denní péči s vysokým ochranným faktorem. Až se po poslední jízdě přesunete do Après-ski baru, vaše rty budou dostatečně vyživené na to dělat parádu s barevnou rtěnkou.
Doporučená cena - 99 Kč

Reklama