Umění správně položené otázky a komunikace nám pomáhá udržovat zdravé a funkční vztahy. Podle odborníků spolu Češi mluví málo o emocích nebo neví, jak je správně vyjádřit. Kvalitní a blízké vztahy s rodinou, partnery či přáteli tvoří jednu z nejdůležitějších částí našeho zdravého psychického zdraví. Naučte se o své vztahy pečovat a otevřeně vyjadřovat své názory a emoce.

Psycholog a psychoterapeut Mgr. Ing. Tomášem Kvapilík vytvořil ve spolupráci se značkou Maltesers unikátní kampaň, která má za cíl nás k bližšímu poznání jak sebe sama, tak druhého.

630f638bb8305obrazek.png

Hra obsahuje třicet otázek rozdělených do tří tematických okruhů – vztahy, tabu a sebevědomí. „Otázky jsou skvělým pomocníkem, díky kterému si lze lépe pojmenovat naše chování a prožívání. Karty, představují otázky, které by nás třeba ani nenapadlo položit. Na konci hry tak možná budou účastníci překvapeni, co všechno se o druhé straně do té doby nevěděli,“ říká Tomáš Kvapilík.

Zapojte se do Věrnostního klubu, ve kterém získáte karetní hru Karty, které otevírají srdce, 2x balení čokoládových bonbonu Maltesers, mini bluetooth reproduktor, plátěná taška Maltesers a propiska Maltesers. Výhru získá 5 z vás!

Výhry jsou aktivní od pondělí 12. 9. do neděle 18. 9. 2022.

Co je potřeba pro výhru udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 2 oranžová, 2 zelená srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 18. 9. 2022 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Karty si můžete zahrát i online na stránkách www.maltesers-game.com.

630f644c86081obrazek.png

630f648e1f946obrazek.png

Hodně štěstí!

Reklama