Umění správně položené otázky a komunikace nám pomáhá udržovat zdravé a funkční vztahy. Podle odborníků spolu Češi mluví málo o emocích nebo neví, jak je správně vyjádřit. Kvalitní a blízké vztahy s rodinou, partnery či přáteli tvoří jednu z nejdůležitějších částí našeho zdravého psychického zdraví. Naučte se o své vztahy pečovat a otevřeně vyjadřovat své názory a emoce.

Psycholog a psychoterapeut Mgr. Ing. Tomášem Kvapilík vytvořil ve spolupráci se značkou Maltesers unikátní kampaň, která má za cíl nás k bližšímu poznání jak sebe sama, tak druhého.

630f638bb8305obrazek.png

Hra obsahuje třicet otázek rozdělených do tří tematických okruhů – vztahy, tabu a sebevědomí. „Otázky jsou skvělým pomocníkem, díky kterému si lze lépe pojmenovat naše chování a prožívání. Karty, představují otázky, které by nás třeba ani nenapadlo položit. Na konci hry tak možná budou účastníci překvapeni, co všechno se o druhé straně do té doby nevěděli,“ říká Tomáš Kvapilík.

Karetní hru Karty, které otevírají srdce, 2x balení čokoládových bonbonu Maltesers, mini bluetooth reproduktor, plátěná taška Maltesers a propiska Maltesers posíláme:

  • Sepy
  • kanárek
  • vanaska
  • mařinka
  • telelot

Karty si můžete zahrát i online na stránkách www.maltesers-game.com.

630f644c86081obrazek.png

630f648e1f946obrazek.png

Gratulujeme!

Reklama