cl.jpg

Výhry jsou aktivní od pondělí 24.2. do neděle 1. 3. 2020.

Co je potřeba pro výhru balíček kávy Starbucks udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 2 červená srdce, 2 modrá srdce, 2 zlaté srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 1. 3. 2020 ve 23:59 hodin.

V balíčku se může těšit na mletou kávu STARBUCKS® CAFFE VERONA™ a STARBUCKS® SINGLE-ORIGIN COLOMBIA®. Balíček je připraven pro 5 z vás.

STARBUCKS® CAFFE VERONA™
Vyvážená a bohatá káva s tóny tmavé čokolády.

PRAŽENÁ DO SLADKA S TÓNY TMAVÉHO KAKAA
Je to káva jedné opravdové lásky a tří názvů. Původně jsme tuto kávu namíchali v roce 1975 pro restauraci v Seattlu pod názvem Jake’s Blend (Jakeova směs). Lidé si ji natolik oblíbili, že jsme ji začali v našich prodejnách nabízet jako 80/20 Blend, odkazující na složení směsi. Tato láska byla tak silná, že jsme směs oficiálně pojmenovali Verona – po městě, které inspiruje tolik lidí.

STARBUCKS® SINGLE-ORIGIN COLOMBIA®
Oříškové a květinové tóny s mimořádnou vyvážeností a komplexností.

VYVÁŽENÁ S OŘÍŠKOVÝMI TÓNY
Vždy jsme měli rádi kávu z Kolumbie. A nic nám tuto lásku nepřipomene lépe než návštěva kávové farmy. Jízda krkolomnými prašnými cestami se strmou skalní stěnou na jedné straně a vzduchoprázdnem táhnoucím se tisíce metrů na druhé. Pro nás tato cesta vždy stojí za to, už jen pro zaoblené tělo, šťavnatou chuť a typický oříškový dozvuk této 100% kolumbijské kávy. 
 

Reklama