Těšíte se na nové ceny Věrnostního klubu? Po několika týdnech sladkých dárků tady máme balíček Oriflame v hodnotě 1 547 Kč, který určitě potěší každou ženu. Dále můžete hrát o skvělou univerzální zapékací  nádobu Zepter Lasagnera! A jak na to?

V týdnu od 19. 1. do 26. 1. 2015 můžete hrát o balíček Oriflame, ve kterém najdete Zdokonalující denní krém True Perfection, Obnovující noční krém True Perfection a Magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow. Balíček je v hodnotě 1 547 Kč! O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci balíček Oriflame a platím za něj 4 zlaté srdce a 6 červených srdcí“. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 26. 1. 2015 v 15.00 hodin. Vybereme 3 výherce.

ZepterV týdnu od 19. 1. do 26. 1. 2015 můžete hrát o Lasagnera Zepter v hodnotě 1 390Kč. O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko „Chci Lasagnera Zepter a platím 2 zlaté srdce a 9 červených srdcí“. Tato možnost označení a utracení srdcí končí v pondělí 26. 1. 2015 v 15.00 hodin. Vybereme 2 výherce.

Lasagnera Zepter je univerzální zapékací nádoba v hodnotě 1 390Kč, která je vhodná na pečení i servírování sladkých i slaných jídel (rozměry 39 x 22 cm). Jak samotný název napovídá, je ideální na přípravu lasagní, ale používat ji lze jako běžný pekáček.
Lasagnera Zepter je vyrobená z ušlechtilé oceli a je velice elegantní. Pro bezpečnou manipulaci je nádoba po stranách opatřena úchytkami.

A co vás v balíčku Oriflame čeká?

Zdokonalující denní krém True Perfectiona a Obnovující noční krém True Perfection s výtažky z perské akácie

Oriflamekrém Denní a noční krém True Perfection zdokonalí vaši tvář nejen během dne, ale i v průběhu spánku.

Denní krém aplikujte hned po probuzení, noční zase ve večerních hodinách na dokonale vyčištěnou pleť, vyhněte se oblasti očí.

krémDenní krém hydratuje pleť až na 24 hodin, dává pokožce zářivější vzhled a redukuje mdlý odstín. Nejlepších výsledků dosáhnete po nanesení séra hned po probuzení. Noční péče obsahuje navíc kyselinu glykolovou, která vyhlazuje první výrazové linky a zlepšuje texturu pleti během vašeho spánku. 

Prokazatelně viditelné výsledky již do 2 týdnů!

Magické zdokonalující sérum True Perfection s komplexem InstantGlow

Projasněná a svěží pleť od 1. aplikace

Stres, únava, znečistěné prostředí a nevyvážená strava mohou způsobit vznik molekul zrychlujících stárnutí na buněčné úrovni. Důsledkem jsou nedokonalosti, nedostatek jasu, nerovnoměrný tón a textura pleti. Receptura magického séra True Perfection je kromě perské akácie obohacena o komplex InstantGlow s inovativními perličkami, které rozptylují světlo po pleti. Tento rozptyl vytváří viditelné výsledky již od první aplikace. 95% žen v klinickém testu uvedlo, že pleť vypadá zdokonaleně a znatelně zdravěji. Výtažek z perské akácie neutralizuje buněčné nečistoty, pomáhá redukovat viditelné známky únavy, dodá pleti sametovou texturu a vyrovnává její tón.

Vše najdete na stránce Věrnostního klubu //zena-in.cz/vernostni-klub/

Reklama