Blíží se podzim a s ním i chřipková sezóna, takže je nejvyšší čas myslet na prevenci. Posilte svůj imunitní systém komplexem přírodních látek, pro tři z vás máme Imunitin Orling v hodnotě 1 080 Kč pro zatížené, ale i pro děti a seniory.

Imunitin obsahuje komplex přírodních látek s vysokou biologickou aktivitou a širokým spektrem imunomodulačních účinků, které se významně podílejí na posílení obranyschopnosti lidského organismu. Vykazuje mnohostranné harmonizační účinky a stimuluje vlastní obranné mechanismy organismu. Zvyšuje nespecifickou imunitu a posiluje specifickou imunitu, zvláště při opakujících se infekcích horních dýchacích cest. Příznivé působení přípravku se projevuje především snížením četnosti nachlazení, zkrácením průběhu běžných onemocnění, urychlením hojivých procesů, odstraněním pocitů únavy a zlepšením stavu pokožky.  

Originální český doplněk stravy Imunitin Orling je vhodný ke komplexní výživě imunitního systému nejen pro zatížené dospělé, ale také pro děti a seniory.

imunitin

Zdroj foto: Orling

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 6 červených srdcí a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí už dnes v 19 hodin.

Imunitin Orling získají 3 z vás

Reklama