Tento týden vám ve Věrnostním klubu přinášíme krásnou výhru od obchodního řetězce Kaufland! Zapojte se do Věrnostního klubu, vyhrajte nože značky Spice & Soul® a krájejte jako šéfkuchař!

Ergonomicky tvarovaná rukojeť umožňuje pevné a pohodlné držení, čepel i ostří jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní chromované molybden-vanadioné nerez oceli, která je odolná vůči ztupení. Vyhrát můžete sadu, která zahrnuje 6 nožů, například na chléb, kuchařský, univerzální, Santoku na asijskou kuchyni, dále nůžky, ocílku na broušení, bambusový blok i praktické prkénko v celkové hodnotě 5 390 Kč. Sada nožů Spice & Soul® bude vaší kuchyni slušet.

Co musíte pro výhru udělat?

Výhry jsou aktivní od pondělí 7.10 . do neděle 13. 10. 2019.

Co je potřeba pro výhru Sada luxusních kuchařských nožů Spice & Soul od obchodního řetězce Kaufland v hodnotě 5 390 Kč:

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 10 červených srdcí, 10 modrých srdcí, 10 zlatých srdcí, 8 fialových srdcí, 3 oranžová a 2 zelená srdce z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 13. 10. ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE.

Sadu luxusních kuchařských nožů Spice & Soul od obchodního řetězce Kaufland v hodnotě 5 390 Kč získá jedna z vás!

Hodně štěstí!

Spice & Soul® – Kaufland nabízí kvalitní kuchyňské doplňky
Pánve, hrnce, nádobí a další pomůcky pro pečení, vaření i servírování pod vlastní značnou Spice & Soul® nabízejí prodejny Kaufland. „Vaření a pečení je mnohem víc než jen příprava jídla. Je to vášeň, kterou sdílí mnoho lidí. Kromě nejrůznějších ingrediencí je rozhodující právě správná volba hrnců, pánví či nožů,” říká Renata Maierl, tisková mluvčí společnosti Kaufland. Kuchyňské doplňky Spice & Soul® jsou praktické a cenově dostupné. Navíc s věrnostním programem lze nyní získat sadu luxusních nožů s příslušenstvím se slevou až 83 % oproti doporučené prodejní ceně.

Velký kuchařský nůž, Nůž Santoku na asijskou kuchyni nebo Nůž na chléb Spice & Soul® mohou zákazníci za nasbírané věrnostní body získat za pouhých 99,90 Kč místo původní ceny 599 Kč. „Ergonomicky tvarovaná rukojeť nožů umožňuje pevné a pohodlné držení, čepel i ostří jsou vyrobeny z jednoho kusu kvalitní chromované molybden-vanadiové nerez oceli.” dodává Maierl. V nabídce věrnostní akce je 6 typů nožů (od 69,90 Kč), Nůžky (69,90 Kč), Ocílka (99,90 Kč), Bambusový blok na nože (199,90 Kč) i praktické Bambusové prkénko (119,90 Kč). Věrnostní akce trvá do 29.10.2019 nebo do vyprodání zásob.

Tyto produkty značky Spice & Soul® můžete nyní získat v Kauflandu ve věrnostní akci
se slevou až 83 %.

Za každých 100 Kč nákupu obdržíte jeden bod, za každých 10 bodů slevu na vybraný produkt.

Body za nákupy můžete sbírat až do 29. 10. 2019 nebo do vyprodání zásob.

Reklama