Správné čištění je základ krásné pleti a jejího mladistvého vzhledu. Právě s tím vám pomůže Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face, který je vhodný i pro citlivou pleť. Dárek v hodnotě 1 890 Kč získají dvě z vás! Zkuste štěstí co nejdříve, čas se krátí!

braun

Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face patří mezi ideální pomocníky, kteří vám dopřejí efektivní čištění pleti. Jde o 100% vodotěsnou pomůcku, která se zabývá dvěma základními kosmetickými požadavky – precizní odstranění chloupků na obličeji a hloubkové čištění pórů.

Dermatology testovaný obličejový epilátor jemně odstraní 4x kratší chloupky než vosk, zatímco obličejový kartáček čistí pleť do hloubky 6x účinněji než manuální čištění.

Každý kartáček využívá stovky mikrooscilací za minutu, aby odstranil nečistotu a zbavil pokožku odumřelých buněk, zatímco deset tisíc štětin důkladně a hloubkově čistí póry. Balení obsahuje kartáček pro velmi citlivou pokožku, peeelingový kartáček a kosmetickou houbička pro aplikaci krémů nebo make-upu.

br3

Více informací na www.braun.com/cz.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí, 3 zlatá srdce a 1 růžové srdce z vašeho účtu.

Růžové srdce získáte, pokud absolvovujete kvíz Nazujte pohory, vyrážíme na hory aneb Kvíz o českých „kopečcích“, a to s plným počtem bodů (14).

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí už ve středu 9. 3. 2016 ve 14 hodin.

Epilátor a čistící kartáček 2v1 Braun Face získají 2 z vás.

Reklama