obrazek.png
Zima je v plném proudu a ještě tu s námi nějakou chvíli pobude. Pro ty, kdo se s ponurým počasím, plným zašedlých barev, nechtějí jen tak lehce smířit, existuje pár řešení, jak mu dodat šmrnc. Věděli jste, že letošním trendem zimního líčení jsou barevné rty? Ale pozor, barevné rtěnky si moc nerozumí s popraskanými rty, které má za následek právě zimní počasí. Vsaďte proto na pravidelnou péči a hydrataci s vhodným balzámem od značky Blistex a nasaďte barevný zimní úsměv.

Rty jsou nepřízni vystavovány v podstatě neustále. Ať je zima nebo léto, ať jsou suché nebo vlhké. Jen málokdo jim však věnuje takovou péči, jakou by si skutečně zasloužily.

Dopřejte si sametové rty s balíčky Blistex! Zapojte se i tento týden do Věrnostního klubu a vyhrajte balíčky s přípravky Blistex pro sametově hebké rty v hodnotě 754 Kč!

Co je potřeba pro výhru udělat:

  • Výhry jsou aktivní od pondělí 13. 1. do neděle 19. 1. 2020.
  • Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 4 červená srdce, 3 modrá srdce, 1 zlaté srdce, 2 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.
  • O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.
  • Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 19. 1. 2020 ve 23:59 hodin.
  • Balíček Blistex pro sametovou péči o rty v hodnotě 754 Kč získá 5 z vás ( v balíčku se můžete těšit na 2x modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing, 2x fialový Bliss Flip™ soft & silky a 2x balzám Blistex Ultra SPF 50+)
  • Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí v letošním Věrnostním klubu!

Ve výherním balíčku se můžete těšit na:

Hydratace zaručena po dvou přetřeních
5e1c3ad2b1a42obrazek.pngHledáte-li nadčasový balzám na rty, který se vejde do kapsy každého kabátu, zároveň pomůže hydratovat vaše rty a aplikaci vám postačí pouze jedna ruka, sáhněte po řadě Bliss Flip™. Zatímco modrý Bliss Flip™ ultra moisturizing obsahuje bambucké máslo a voní po broskvích a borůvkách, fialový Bliss Flip™ soft & silky obsahuje extrakt z hedvábí a voní po švestkách s vanilkou. Mix bohaté a krémový textury zaručí hydrataci už po jednom přetření. Vsaďte na inovační obal, který lehce otevřete a zavřete pomocí dvou prstů. Voňavá trendy vychytávka udělá radost každé dámě. #zachranrty
Doporučená cena – 139 Kč

Kdo maže, ten jede
5e1c3adde4ff7obrazek.pngChystáte se dát po svátcích sbohem městu a vyrazit vstříc zasněženým kopcům? Mráz a nízká vlhkost vzduchu mají značný podíl na popraskaných rtech. Předtím, než vyrazíte na svah, zkontrolujte, zda máte v kapse ochranný balzám s hydratačním složením, které chrání proti chladu, větru, ale také proti UVA a UVB slunečním paprskům. Tušili jste, že rty se kvůli nedostatečnému množství melaninu sice téměř neopalují, ale přesto se mohou i na horách snadno spálit? Předejděte nepříjemné bolesti a loupání rtů, dopřejte jim ochranu s balzámem Blistex Ultra SPF 50+ a zajistěte si tak denní péči s vysokým ochranným faktorem. Až se po poslední jízdě přesunete do Après-ski baru, vaše rty budou dostatečně vyživené na to dělat parádu s barevnou rtěnkou.
Doporučená cena - 99 Kč

Reklama