Dopřejte svému šatníku něžné a voňavé pohlazení s aviváží Silan. Unikátní parfémové kapsle Silan duo-caps se aktivují při každém pohybu a uvolňují ještě více vůně, a to po celou dobu nošení oblečení. Užívejte si svěží pocit čerstvě vypraného oblečení, který trvá a trvá.

Balíčky, ve kterých najdete aviváže značky Silan jsou připraveny pro 5 z vás!
5f2971c333089image.png

Výhry jsou aktivní od pondělí 10. 8. do neděle 16. 8. 2020.

Co je potřeba pro výhru aviváže značky Silan udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červených srdcí, 2 modrá srdce, 2 zlatá srdce, 1 oranžové, 1 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 16.8. 2020 ve 23:59 hodin.

Balíček aviváží značky Silan získá 5 z vás.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Vyberte si některou ze svěžích vůní z klasické řady. Sáhněte například po oblíbené aviváži Silan Fresh Sky inspirované ranní procházkou po louce, nebo si připomeňte levandulovou zahradu s atraktivní vůní Spring Levander. Pokud vaše smysly zatouží po intenzivnějších vůních květin, portfolio Silan Aromatherapy je ideální volbou. Všechny tyto aviváže jsou obohaceny o vzácný relaxační olej Copaiba, pocházející z amazonských stromů. Tento esenciální olej má příznivé účinky a dokáže navodit příjemnou atmosféru. Vybrat si můžete z vůní magnólie, lotosu či divoké růže. Pro lidi s citlivou pokožkou je zase vhodná aviváž Silan Sensitive.

Kromě složení se změnil i design obalů celého portfolia, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu a následně se i jednoduše recykluje. Aviváže Silan jsou tedy mnohem šetrnější k přírodě.

Sjednocená vůně s aviváží

Dopřejte svému šatníku letní osvěžení s oblíbenými perličkami Silan Perfume Pearls, které se rozšířily o dvě nové varianty: osvěžující Fresh Sky a okouzlující Magic Magnolia. V případě obou novinek se jedná o sjednocení vůně s klasickou aviváží. V nabídce perliček i nadále zůstávají fialová varianta Magic Affair a zelený Clean Fresh.

Perličky Silan Perfume Pearls je vhodné použít pro materiály, které se s aviváží nekamarádí. Zejména v případě funkčních materiálů či používání sušičky je třeba na aviváž zcela zapomenout. Díky technologii Micro-Pearls se vůně z perliček uvolňuje při každém pohybu a doprovázet vás bude během dlouhých 20 týdnů.
 

Reklama