S úklidem toalety a koupelny vám určitě pomohou přípravky značky Bref od společnosti Henkel.

Mezi produkty této značky naleznete jak účinné čističe koupelny, WC čističe, tak i velmi oblíbené WC bloky.
6103be7e6577cobrazek.pngČistič koupelny Bref Bathroom účinně odstraňuje zbytky vodního kamene, vody a mýdla a vaší vaně i sprše i dlaždičkám poskytne brilantní lesk.  Láhev je vyrobena ze 100% recyklovaného plastu.

Bref Pro Nature Bathroom poskytuje hygienickou čistotu a odstraňuje vodní kámen a nečistoty ze všech povrchů koupelny.  Jeho udržitelná receptura se skládá z 99,9 % přírodních přísad a lahev je vyrobená ze 100% recyklovaného plastu.

WC čističe řady Bref 10x Effect účinně bojují proti vodnímu kameni, odstraňují rzi a likvidují nečistoty. Zároveň zajistí dezinfekci, dodají svěžest, a to vše nejen nad vodní hladinou, ale i pod ní. Jsou vybaveny účinnými schopnostmi pro boj s odolnými nečistotami a dodají toaletě jasnou a zářivou bělost.

Udržování čistoty a svěžesti vaší toalety si můžete usnadnit s vůbec prvními gelovými WC bloky – Bref Brilliant Gel All in 1. Ty se díky speciální gelové technologií postupně uvolňují a každým spláchnutím dopřejí vaší toaletě jemnou vůni inspirovanou luxusními parfémy. Díky hladké struktuře košíčku se také nemusíte obávat zachycování nechtěných zbytků. Stejně jako ostatní řady mají i nové WC bloky Bref Brilliant Gel košíček vyrobený z recyklovaných plastů a větší část jejich obalu je recyklovaná i recyklovatelná.

Jak při čištění toalety postupovat?  Nejprve naneste čistič do toalety pod její horní okraj a nechte ho několik minut působit. Vyčistit si zaslouží také záchodová štětka, kterou proto vložte do toalety a nechte čisticí prostředek působit i na ni. Mezitím, co čistič působí, vy se můžete věnovat úklidu celé místnosti. Umýt obklady, umyvadlo, rám dveří apod., zkrátka vše ostatní, co je v místnosti potřeba.

Nyní přichází čas pro důkladné vyčištění a úklid WC mísy. Pozornost zaměřte zejména na horní okraj mísy, kde se nejvíce drží bakterie, nečistoty a usazeniny. Nejpohodlněji se do těchto míst dostanete speciální WC štětkou s výběžkem nebo ouškem. Štětkou pak vydrhněte také zbytek toaletní mísy. Po mechanickém vyčištění nechte prostředek v míse ještě chvíli působit. Toaletu i štětku nakonec spláchnutím opláchněte. Svou pozornost následně zaměřte i na zbytek toalety. Dbejte na to, abyste hadříkem namočeným ve vodě s trochou čisticího prostředku důkladně umyli nejen všechny záhyby sedátka, ale i víko, splachovadlo a samotnou mísu zvenku i zespoda.

Výhry jsou aktivní od pondělí 20. 9. do neděle 26. 9. 2021.

Co je potřeba pro výhru mix prodktů značky Bref od společnosti Henkel v hodnotě cca 500 Kč udělat?

Abyste mohly soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červené srdce, 4 modré srdce, 1 zlaté srdce, 2 oranžové, 2 zelené srdce a 1 fialové z vašeho účtu.

Tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry – tlačítko ZVOLIT VÝHRU.

Tato možnost označení a utracení srdcí končí v neděli 26. 9. 2020 ve 23:59 hodin.

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Balíček s přípravky značky Bref od společnosti Henkel
v hodnotě cca 500 Kč získá 5 z vás!

Reklama