Milka. Jemnější než kdy dříve

632af7ec106e0obrazek.png

Čokoláda Milka je nově ještě jemnější, krémovější a čokoládovější než kdy dříve. Nová receptura čokoládové formule obsahuje 33 procent kakaa, což zvyšuje její čokoládovou chuť a aroma. Ještě větší požitek z lahodného mlsání přináší nový tvar čokoládové Milky, který je zaoblený a se zvýšeným profilem. Kostička čokolády se tak přímo rozplývá na jazyku. Kromě úpravy celého tvaru formy přibylo i několik milých překvapení na jednotlivých dílech čokolády. Poprvé se spotřebitel setkává s novou rytinou loga Milka a kravičky Lila, která se tak z obalu dostává i na samotnou čokoládu. Tabulka čokolády Milka je k dostání v mnoha báječných příchutích, kterým nelze odolat. Milku navíc v obchodním regálu jen těžko přehlédnete. Oblékla se do nového kabátu, ale na svoji fialovou barvu a bílé logo nezanevřela.

Tabulce čokolády Milky 100 g v mnoha lahodných příchutích nelze odolat

Malá tabulka čokolády Milka je ideální pro každou příležitost, když vás zrovna honí mlsná. Vybrat si můžete z rozmanité nabídky nejrůznějších příchutí. Pokud jste fanoušci oříšků, sáhnout můžete po křupavé oříškové. Kdo si však potrpí na zajímavé kombinace, toho určitě potěší Milka Oreo nebo Milka jahodová. Nešlápnete však vedle ani pokud si v regálu vyberete klasickou mléčnou Milku z alpského mléka.

632af80b7698dobrazek.png
Doporučená maloobchodní cena je 43,90 Kč.

Na Milce Mmmax si nejlépe pochutnáte s přáteli

Čokoláda chutná ještě lépe, když se o ni máte s kým rozdělit. Pro takové příležitosti je tu velká tabulková čokoláda Milka Mmmax, která zajisté potěší i celou vaši partu přátel. Stejně jako u malé tabulky čokolády, je i Milka Mmmax k dostání v několika neodolatelných příchutích. Láká vás spojení mléčné čokolády z alpského mléka s celými lískovými ořechy a karamelovou náplní? Sáhněte po Milka Toffee Wholenut. Nemůžete se rozhodnout, jestli vám nejvíce chutná bílá, mléčná nebo tmavá mléčná čokoláda? Vsaďte na Milku Triolade, ve které se snoubí chutě všech tří druhů čokolád.

632afbcc3db93obrazek.pngDoporučená maloobchodní cena je 119,90 Kč.

Balíčky Milka v hodnotě 500 Kč získávají:

  • waloli
  • miška03
  • Ary@
  • Brabulka
  • Zuzana Humlová

V balíčku se můžete těšit na 7x Milka 100g (různé příchutě) a 2x Milka Mmmax (různé příchutě).

 

632aff3bd6e76obrazek.png

Jaké aktivity musíte udělat pro získání potřebných srdcí, se dozvíte ve Věrnostním klubu v pravidlech ZDE

Hodně štěstí!