Knihy Čajovna v Tokiu a Vražda bez soucitu od Nakladatelského domu GRADA v hodnotě 728 Kč vyhrávají:

  • fanypol
  • Kampa 5
  • telelot
  • AlčaD
  • mucholapka

Všem výhercům GRATULUJEME! Užijte si pohodu při čtení knih.

VRAŽDA BEZ SOUCITU

604b523622727obrazek.pngRád si hraje, hlavně v noci.
Jeho hry ale končí smrtí.

Julia Schwarzová svou práci na pitevně miluje a se smrtí se umí vypořádat. Horší je to s nočními můrami, které ji v poslední době připravují o spánek. Soustředí se tedy raději na to, kdo mučil a zavraždil mladou policistku, jejíž tělo našli v kufru jejího vlastního auta. Komisař Kessler nejdříve hledá vraha mezi dealery drog, kterým byla na stopě. Předpokládaný pachatel ale skončí pod koly vlaku a objevují se nové oběti. Když Julia konečně pochopí, jak spolu jednotlivé stopy souvisí, dojde jí, že uvízla v síti manipulací a intrik nevypočitatelného sériového vraha.

ČAJOVNA V TOKIU

604b52208cd9bobrazek.pngNechte se omámit kouzlem malé tokijské čajovny uprostřed starobylých chrámů a rozkvetlých sakur...

Fiona je vášnivá fotografka a už dlouho se touží podívat do Japonska. Když vyhraje čtrnáctidenní cestu do Tokia, má pocit, že se jí splnil sen. Na místě ale s hrůzou zjistí, že jejím průvodcem je muž, který jí kdysi zlomil srdce. Užijte si romantické posezení s šálkem lahodného čaje a nechte se unášet příběhem, který si vás získá od první stránky! Přečtěte si další díl z bestsellerové série Romantické útěky od Julie Caplinové.

Reklama