Léto se pomalu blíží a tak je opravdu potřeba zapracovat na postavě! Samozřejmě se to týká jen těch, kteří se chtějí dobře cítit v plavkách a baví je pěkně tvarované a pevné tělo. V našem věrnostním klubu si nyní můžete zasoutěžit o 2x dvě DVD od světoznámé fitness trenérky Jillian Michaels, která má nyní i další vlastní pořad na televizi E!.

2x DVD Jillian Michaels 30 days shred

jill

Jillian Michales je fitness superstar z americké a australské televizní soutěže The Biggest Looser, kde pomohla mnoha lidem k opravdu razantním změnám. Ve své třicetidenní výzvě vás Jillian provede svým vlastním speciálním stylem intervalového tréninku. Ten funguje tak, že cvičíte 3 šestiminutové intervaly, které se dělí na 3 minuty silového tréninku, 2 minuty kardio a 1 minutu břicho. DVD cvičíte po dobu 30 dní a má 3 levely, které tedy měníte každých deset dní. Výsledky tohoto oblíbeného DVD jsou skvělé, a pokud podpoříte měsíční cvičení i jídelníčkem, těšte se na obdiv všech kamarádek.

2x DVD 6 week six-pack

jillian michaels pack

Jillian vydala několik DVD a my pro vás máme ještě dvě vydání jejího šesti týdenního cvičení na břicho. Pokud se chcete zaměřit jen na tuto problematickou partii, pak si zaškrtněte 6 week six-pack. Znovu vás Jillian provede dvěmi urovněmi obtížnosti a s rozehřátím a protažením vám cvičení zabere zhruba 35 minut.

Co stačí pro výhry udělat? Každé DVD máme dvakrát a soutěží se zvlášť!

Abyste mohli soutěžit o tyto výhry, stačí u každého DVD utratit 1 zlaté srdce, 5 červených srdcí z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u každého DVD zvlášť. Tato možnost označení a utracení srdcí končí ve čtvrtek 31. 3. v 8 hodin.

Vybereme 2 výherce u každého DVD

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.


Jillian michales

Foto: Facebook Jillian Michaels

Televize E! vysílá nový pořad – Svět Jillian – reality show o populární americké fitness cvičitelce Jillian Michaels, podle které cvičí nejedna česká žena!

Jillian Michaels - drsná, neúprosná, motivující americká fitness cvičitelka, jež proslula svým krátkým, intenzivním cvičením, které přináší ohromné výsledky. Nahlédněte do světa Jillian a objevte, co stojí za její super úspěšnou fitness kariérou. Jak se díky tvrdé disciplíně dopracovala k pevné, svalnaté postavě, zároveň se mnoho naučila, získala řadu hodnotných certifikátů, a nyní, díky své píli a vypracovanosti, zachraňuje svým cvičebním programem ženy na celém světě.  Dodává sebevědomí, vůli, rady, recepty, cviky a triky, kdy během 30 dnů dokáže Vaše tělo změnit k lepšímu, snížit váhu o slušných pár kil a ubrat několik nadbytečných centimetrů.

Jillian však není pouze fitness guru, nosící označení nejdrsnější americké trenérky, ale také citlivou, něžnou duší a pilnou byznysmenkou.

Sledujte, jak Jillian balancuje všechny aspekty svého podnikání – budování své značky (Empowered Media), osobní trénink, fitness turné, psaní knih, přípravu dvd s cvičebním programem a svůj osobní život, do kterého patří její dlouholetá životní partnerka Heidi, 5 letá dcera Lukensia, 3,5 letý syn Phoenix, byznys partner Giancarlo, kupa přátel a 15 zvířátek.  Zjistěte, jak se připravuje na každé vystoupení, jaké jsou její podmínky, rituály, jak řeší nervozitu i jak se vyrovnává se steskem po rodině během svých turné.

Jillian účinkovala v několika úspěšných televizních show (The Biggest Looser a  Loosing it with Jillian), její cvičební programy jsou k dispozici na Youtube či iTunes.

Nechte se inspirovat a motivovat!

Reklama