Vaše vlasy mohou vypadat mladistvě v každém věku! Expertní vlasová péče Dove Youthful Vitality určená zralým ženám přináší prémiové produkty s jedinečným složením, které vám k tomu pomohou. Jedním z nich je unikátní vlasový BB krém, který máme pro pět z vás.

Užijte si koncentrovanou péči BB krému Youthful Vitality od Dove! Multifunkční BB krém vám přinese 9 benefitů: vlasy vyživí a posílí, ale přitom zůstanou tvárné, jemné, měkké, lesklé, plné objemu, méně krepaté a snáze je rozčešete. BB krém stačí vmasírovat do konečků suchých či mokrých vlasů, oplachování není třeba. V jediném kroku tak své vlasy vyživíte do hloubky, aniž byste je zatěžovaly.

„Zralé vlasy mají celou řadu specifik. V důsledku působení přirozených biologických procesů ztrácí svou pružnost, jejich struktura slábne, stávají se suššími, matnějšími a celkově méně kvalitními,“ říká dermatoložka doc. MUDr. Monika Arenbergerová, Ph.D. „Na druhou stranu však i po čtyřicátém roce mohou být ozdobou každé ženy. Důležitá je správná životospráva, zejména konzumace kvalitních potravin, a volba vhodných kosmetických přípravků. Ideální je ve zralém věku do běžné zkrášlující rutiny zahrnout kromě šamponu i kondicionér a intenzivnější péči v podobě masek, zábalů nebo krémů.“

Expertní pečující řada Dove Youthful Vitality poskytuje komplexní a snadno dostupné řešení pro vlasy žen ve věku 40+.

dove2

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 3 červená srdce a 1 slunce z vašeho účtu.

Slunce získáte, pokud si zahrajete a úspěšně dokončíte hru PEXESO.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí a slunce končí v pondělí 14. 3. ve 18 hodin.

BB krém na vlasy získá 5 z vás.

Reklama