I když je léto úžasné a zažíváme při něm spoustu radosti, je obtížné upravit vlasy tak, jak bychom chtěli. Kvůli vlhkosti či velkému vedru je skoro nemožné pak tento styling udržet. Proto je potřeba kvalitních produktů vhodných pro styling, které dosáhnou skvělého výsledku bez zbytečného zatížení vlasů či vlasové pokožky.

Značka Taft uvádí tři nové udržitelné produkty v rámci řady Wonder, které jsou vyrobené z ingrediencí přírodního původu. Jejich použití je velmi jednoduché, rychlé a efekt dlouhotrvající.

62bc07c40bc64obrazek.png

Chcete docílit přirozených vln, ale bez pou žití tepelné úpravy? Sáhněte po spreji na tvorbu vln Overnight Wave Me Wonder, které vytvoří dlouhotrvající přirozené vlny, a to zcela bez jakékoliv tepelné úpravy či následného poškození. Aplikuje se přes noc, tudíž tím ušetříte drahocenný čas, který tak můžete věnovat letním aktivitám!

Fluid Beautyfing 4-IN-1 Wonder udělá s vašimi vlasy opravdové zázraky – hydratuje je, uhladí a dodá jim přirozený lesk. Na krepaté vlasy tak můžete zapomenout, okamžitý účinek vám totiž zajistí krásné v lasy. Fluid vlasy nezatěžuje, nenechává v nich žádné zbytky a pomáhá je chránit před vysušením. Jeho použití je velmi jednoduché, stačí nanést malé množství do dlaní a aplikovat přímo do vlhkých nebo i suchých vlasů.

Pudr Refreshing Fullness Wonder je multifunkční, v jednom produktu najdete dva benefity: viditelně svěží objem a odstranění mastnoty. A nemusíte se bát slepených, zatížených nebo suchých vlasů.

Balíčky s přípravky Taft Wonder v hodnotě 500 Kč získávají:

  • Petra Vavřičková
  • zutur
  • magic11
  • DCOlga
  • DIXINKA10

62bc08bc76e32obrazek.png

62bc0983e17b1obrazek.png

Reklama