Věřili byste, že Pat a Mat letos slaví 40 let od svého vzniku? Dvojice „šikulů“ se letos vrací na scénu, a to rovnou v celovečerním filmu pro celou rodinu! My pro vás máme 3 balíčky, nad kterými se vaše děti zaradují.

patamatkniha

Pata a Mata milují celé generace diváků nejen pro jejich manuální nešikovnost, ale také pro jejich neutuchající optimistický postoj k životu. I když se zdá vše ztracené, důležité je nikdy nesložit ruce do klína. Pat a Mat ve filmu, který nyní přišel do kin, dokazují, že neexistuje problém, na který by se nenašel řešení!

Byť se známí nešikové na stříbrném plátně ještě nepředvedli, pro kutily jejich kalibru to přeci nemůže být problém. Obzvlášť, když mají na půdě krabice plné filmů a pod schody promítačku, na které fanouškům své nové příhody rádi odpromítají…

Nebyli by to ale oni, kdyby se nepotýkali s celou řadou nástrah. A tak se tentokrát utkají se zákeřným kaktusem, suchým stromem nebo se rozhodnou „zvelebit“ svůj příbytek originálními úpravami. A jelikož jsme ve 21. století a všude se propaguje zdravý styl života, i „ajeťáci“ se pokusí dostat do kondice protáhnutím svých těl na rotopedu. Jak se jim to povede?

V každém ze tří balíčků naleznete knihu, karty a pexeso. Jako bonus pak získáte buď společenskou hru, nebo voucher do pražského Funparku Žirafa.

patamat

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 3 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí 8. 4. ve 14 hodin

Balíček získají 3 z vás.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama