Otestujte na vlastní kůži produkty francouzské značky Mixa.  Pro dvě z vás máme balíček v hodnotě 270 Kč, v němž naleznete hned dva bojovníky s extra suchou pokožkou.

mixamensiFrancouzská značka MIXA vznikla původně v lékárenském prostředí jako kosmetika zaměřená výhradně na citlivou dětskou pokožku. Pro své kosmetické produkty využívá pouze ty nejcennější účinné látky, například Pro-Retinol, mandlový olej, ovesné mléko, vitaminy a další. Výrobky neobsahují nežádoucí dráždivé přísady, jako jsou parabeny, alkohol nebo barviva. Díky tomu je kosmetika MIXA vysoce účinná v péči o pleť a předchází vzniku alergických reakcí. Společnost postupně svůj sortiment rozšířila z výhradně dětských i o pečující produkty pro dospělé s citlivou pokožkou obličeje i celého těla. 

 

V balíčku naleznete vyživující tělové mléko MIXA Intense Nourishment a krém na ruce a nehty MIXA Anti-Dryness pro extra suchou pokožku.

Co stačí pro výhru udělat?

Abyste mohli soutěžit o tuto výhru, stačí utratit 5 červených srdcí a 2 zlatá srdce z vašeho účtu.

O tento dárek můžete soutěžit kliknutím na tlačítko u této výhry. Tato možnost označení a utracení srdcí končí 29. 4. ve 14 hodin.

Balíček získají 2 z vás.

Nejste ještě členem Věrnostního klubu?

Není nic jednoduššího, než se zaregistrovat.

Více informací o Věrnostním klubu najdete ZDE.

Reklama