Čeho si cení na svém chlapovi čtenářka Smížek. Jedním slovem - věrnosti. Jsou spolu už 30 let i přes zdravotní problémy a výbušnou povahu...

Dokonale přečteného má svého chlapa čtenářka Snížek - jsou si totiž věrní již 30 let!

VĚRNOST

Nejdůležitější vlastností mého muže bude právě věrnost. Je se mnou už třicet let a přes mé zdravotní problémy a výbušnou povahu se mnou zůstal. I po těch letech ho stále přitahuji a snaží se mi pomáhat. Když mi bylo nejhůř, byl mi oporou. Nesnesla bych dělit se o něj s jinou ženou, ale jeho spíš než milenka zajímá stejně dílna. Takže jsme spolu a každý se věnuje činnosti, která ho baví. Společně nakupujeme a vaříme, děláme na zahrádce. Jsme za ty léta skoro jak siamská dvojčata. Jen se podívám a poznám, jakou má náladu, odhadnu i na co myslí a co by chtěl. Taky jsem se naučila poznat, kdy mám mlčet a jít si po svém. Vím, co ho potěší a ráda ho něčím překvapuju, aby se nám do vztahu nevkradl stereotyp. Oba nemáme zapotřebí hledat jiné vztahy, proč si taky komplikovat život.

SNÍŽEK

Pozn. red. Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 24. června 2011: Nej mého chlapa!

Co se vám na vašem chlapovi líbí nejvíc? To je otázka přímo do pranice. Je mi jasné, že těch věcí je spousta, ale teď se musíte rozhodnout pouze pro jednu z nich. Nevíte-li jak na to, zavřete oči a vzpomeňte si na něj - tak! Už to máte? Určitě ano. Teď už stačí jen vzít foťák a vytvořit ten správný snímek. Pokud se vám to nepodaří, pak alespoň tu jednu nej věc vašeho chlapa popište (popis ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu). V ideálním případě pošlete fotku i s popisem!

POZOR! Budete-li posílat fotografii, vyberte jen jednu.

Vaše příspěvky čekám na následující e-mailové adrese...

A co můžete za svůj dnešní příspěvek získat? Pro jednu z vás tady mám připravený krásný dárek - tedy spíš pro toho vašeho miláčka (třeba za to, že se nechal vyfotit): VICHY HOMME Gel na holení pro citlivou nebo problematickou pokožku a VICHY HOMME Čistící gel s kyselinou salicylovou.

vichyvichy

Reklama