Nejen já jsem o víkendu sledovala situaci v naší politice. Dění okolo Petra Nečase a jeho blízké spolupracovnice Jany Nagyové okomentovala taky Klára Křížová z naší redakce. Co si myslíte vy?

Myslím, že novináři, kteří píší zpravodajství, měli perný víkend a včera noční službu. I já jsem nestále sledovala v telefonu zprávy a vývoj událostí, který zajímá většinu z nás.

Ten Nečas to nemůže ustát, říkala jsem si celý víkend.

Dost mne pobavily hlášky jeho milenky Nagyové, že vlastně chtěla premiérovu ženu chránit a že má ráda jeho děti (má 4 děti). To jsem se tedy opravdu smála. Která milenka má ráda děti svého milence? Ještě když většinou bývají důvodem proto, že se jejich miláček nehrne do rozvodu? A chránit jeho ženu? To je blábol na entou! Myslím, že Radka Nečasová může být ráda, že si Nagyová nenašla ve svém úkolování nenápadného, státem placeného odstřelovače. Taková rána z „milosti“ by taky v jejím plánu nebyla špatná. Nakonec by řekla, že to dělala s dobrým úmyslem, jako tu sledovačku.

lovers

Jenže z puštěných informací od vyšetřovatelů je známo, že z jejích odposlechů vyplývá, že měla ke sledované osobě velmi negativní vztah a že Nečase do rozvodu tlačila. Takže víme, jak to je... A může si říkat, co chce. Myslím, že Radka Nečasová je teď hodně vysmátá.

Když Janě Nagyové v sobotu potvrdili vazbu, napadlo mne hned několik rčení - posuďte sami, které je nepříhodnější:

  • Jak chutná moc? Moc!
  • Kdo s čím zachází, s tím taky schází.
  • Na každou svini se vaří voda.

Jak teď vydýchá, že už ji nikdo neudělá „vrchní ředitelkou“?

Kde jsou ale ti Janouškové a spol.? Pojďme doufat, že víkendově zatčení byli jen zdatní předskokani a na hlavní aktéry v představení teprve dojde.

Pokud budou předčasné volby, jsem lehce zoufalá. Koho budu volit, když jsem pravičák?

Klára K.

Reklama