Krásný čtvrtek všem Inkám...:-)

Jiná?
To jsem vedle svých vrstevnic skoro ve všem :-).
Ale prostě mě tak berou a za to jsem vděčná, sice ne všichni, ale za skoro 25 let si člověk na svou danou originalitu zvykne, jak jen to jde.

A v čem jiná?
*
Jsem věřící... což v dnešním světě není vůbec moderní a tolerované...
*
Vlastním hodně povahových vlastností mužů, takže s ženami těžko hledám řeč...
*
Nehodím se do žádného z módních trendů, mám jen svůj... což je často terčem posměchu a nechápavosti.
*
Netoužím po vlastních dětech, což téměř nikdo nedokáže pochopit a hlavně to, že už jsem o tomhle měla jasno v 13 letech a skutečně to není strach z porodu ani nic jiného... děti mám ráda, jen nemám touhu po vlastních. Hrozně bych si přála se starat o ty, co nemají své rodiče...
*
Stále žiji v dětském světě a občas mi ujíždí i do toho normálního... což se projevuje oblečením i chováním. Tvrdí se o mě, že vypadám na 25, a myslím na 5 let. Ale jsem za to vděčná...
*
Mám problém s nevymáchanou papulou, což řada lidí nemůže strávit...
*
Nesnáším nakupování a bojím se většího množství lidí... takže nakupování v obchoďákách je v mém případě rizikový, vysoce adrenalinový sport:-)))
*
Přestože jsem totální sportovní antitalent, tak provozuji snad všechny možné sporty, ke kterým se jen dostanu. Na rozdíl od většiny mých nadanějších kamarádů, kteří hodně zpohodlněli...:-)
*
Ohledně postavy jsem si vyzkoušela být hodně hubená i tlustá od 55 kg po 76 kg../174cm... teď jsem na 71 kg. A nic není super, člověk má být sám sebou a myslet na zdraví a ne na to, co si o něm myslí ostatní...

Ale je to super, že jsme každý jiný, ne?!
Pán Bůh dobře věděl, proč každý z nás má být takový či makový, kdybychom byli stejní, to by byla ale nuuuuuuuuuudááááááááááááááááá!!!

Vaše Kočička


Kočičko,
nejen, že by to byla nuda, ale o čem bychom dnes psali :-)))). Myslím, že v mnoha Vašich bodech jinakosti se mnohá z nás také najde :-). A to včetně té nechuti mít vlastní děti... Bohužel, není příliš jednoduché získat dítě do adopce.

Osmou soutěžní otázku najdete v dnešní novince, která vyhodnotila včerejší soutěž. Pravidla dnešní soutěže TADY.
Reklama