Pro slávu a kariéru modelka Andrea Verešová obětuje opravdu všechno, dokonce i péči a kojení o svou dcerku Vanessku. Práce pro ni hodně znamená, a tak se do ní chce vrátit co nejdříve. Má tedy v plánu najmout chůvu, která se bude o její dceru starat 24 hodin denně. Po přestěhování do nového domu, který si koupila se svým manželem Danielem Volopichem, bude moci chůva u nich i bydlet.

 

(zdroj: www.ahaonline.cz)

 

Nepochybuji o tom, že to bude dobré pracovní místo, ale kdybych byla matkou malé dcerunky, dost bych se bála své robátko někomu svěřit na celý den. Asi by mi za to to pobíhání po molech a pózování fotografům moc nestálo. Divím se, že její manžel není zásadně proti. Hlavně, když chce své dítě přestat kojit už v 6 měsících.

 

Trochu zvláštní péče. Všude na odborných stránkách pro kojící maminky jsem četla, že je nejlepší kojit dítě co nejdéle. Dokud vám stačí mléko, je to pro kojence to nejlepší, co mu můžete nabídnout. Přispívá to i k jeho zdraví a odolnosti vůči škodlivým vlivům z okolí. Je prokázáno, že děti, které jsou dlouho kojené, jsou mnohem zdravější a mají méně zdravotních problémů, jako jsou třeba alergie a podobně.

 

Chápete přístup Verešové? Dokázala byste dát přednost kariéře před staráním se o své miminko? Kdy jste přestala kojit vy? Popřípadě do kdy byste nejraději kojila vy?

Reklama