Před několika týdny bylo na webových stránkách České Miss spuštěno internetové hlasování a veřejnost svými hlasy, kterých bylo celkem 22 488, poslala do boje o titul královny krásy další dvě dívky. Hlasování bylo do poslední chvíle napínavé a poměrně vyrovnané, ale výsledky jsou již jasné.

Postupujícími dívkami jsou čtyřiadvacetiletá rusovláska Monika Vrágová z Břeclavi, která získala 9,7 % všech hlasů.

rusovlaska

zrcze

A výrazná tmavovláska, třiadvacetiletá Tereza Vlčková ze Zlína s celkovým počtem 8,2% hlasů. O postup a přízeň fanoušků soutěžilo více jak třicet semifinalistek České Miss.

brunetka

cerne

Ještě před vyhlášením postupujících přiznaly obě dívky, které veřejnost poslala dál, že na sobě od semifinále nepřestaly pracovat a moc by si přály postoupit. „Pracuji na sobě pořád stejně, jako před semifinále. Tím, že jsem nepostoupila přímo, se nic nezměnilo a pro získání podpory veřejnosti a hlasů jsem udělala hodně,“ uvedla v poslední den hlasování Vrágová. Druhá postupující, Tereza Vlčková, také nic nenechala náhodě. „Moc bych si přála, abych to byla já. Udělala jsem pro to opravdu maximum, nepřestala na sobě pracovat a ještě jsem přidala hodiny angličtiny, protože ta pro mě byla na semifinále problém, to vím.“

Dvě vybrané dívky tak spolu s dalšími čtrnácti finalistkami pokračují ve hře o korunku královny krásy a už za pár dnů odjedou všechny finalistky do Vysokých Tater na první soustředění. Můžete si je prohlédnout ZDE (klikni)

Reklama