Syn Zuzany má 35 let a je už nějaký ten pátek rozvedený. Našel si ale novou partnerku, kterou naneštěstí nemusí jeho maminka Zuzana. „Měla jsem moc ráda synovu manželku, která se o něj krásně starala, vařila mu a taky jsem si s ní rozuměla. Bohužel jim to neklapalo a rozvedli se. Obrečela jsem to, ale teď jsem nespokojená ještě víc, protože si našel novou ženu,” říká Zuzana.

63f73459089d6obrazek.jpg
Foto: Shutterstock

Syn si našel slečnu, která je o 12 let mladší než on a nastěhoval si ji k sobě do bytu. „Trošku jsem čekala, že bude starší, rozumnější a ještě je celá umělá. Nechápu, kam dal oči a co se mu stalo. Svého syna ale miluji a respektuji jeho volbu. Plánuji udělat chytré kroky k tomu, aby spolu nebyli, vůbec se k němu nehodí a on si to musí uvědomit,” říká přesvědčeně Zuzka.

„Musím mu pomoct, co by taky máma pro svoje dítě neudělala. Párkrát jsem ji už viděla, potřebuji o ní zjistit víc a pak jí udělám ze života peklo. Předpokládám a čekám, že se to synovi nebude líbit, ale on si nakonec uvědomí, že jsem zase měla pravdu. Najdu mu někoho lepšího, kdo se o něj bude starat a nebude z něj tahat peníze. Beztak je to zlatokopka, která nic neumí. Prý se učí vařit! No to bych ráda viděla. Schválně se pozveme s manželem na večeři, ať se ukáže, pak jí předvedu já, jak se to dělá,” směje se Zuzana.

Syn Zuzany je generální ředitel jedné známé společnosti, a tak potřebuje někoho, kdo bude vypadat reprezentativně a bude ho doprovázet na důležité akce. Nová slečna sice vypadá jako hloupá blondýna, ale zas tak horké to nebude, má totiž vysokou školu, i když to také není žádná záruka inteligence. Zuzanu to ale nezajímá, vůbec se s ní nechce přátelit, chce je jen rozdělit, protože si pro svého milovaného představuje úplně někoho jiného.

„Však já jí ukážu, ještě se s ním ráda sama rozejde, on se klidně pak může na chvíli nastěhovat k nám, u rodičů je stejně nejlíp, no ne? Až mu někoho najdeme, kdo bude vyhovovat, ať si klidně zařídí svůj život, ale do té doby...,” zakončuje jasně Zuzana.

Zdroj: respondentka Zuzana

Čtěte také: