Zajímavý názor k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Hana. Sama si v životě zkusila kde co, ale příznivkyní veřejného muckání rozhodně není...

Na veřejnosti se intimita devalvuje - je to, jako byste k tomu okolí přibírali, takový je názor čtenářky Hany. Souhlasíte?

Veřejné muckání

Nemyslím si, že bych byla nějak prudérní nebo stydlivá osoba. Zkusila jsem v životě spoustu věcí, ale tyhlety veřejný muckačky, ústní výměny DNA a ochmatávačky - to na mě moc není. Mám pocit, že když budu před všemi provozovat takový akce tak tu intimitu budu devalvovat na sprostotu, na kterou se může každý dívat. Nic proti letmým polibkům, jemnému dotýkání, ale aby mě chlapík ošmatával, nebo mě zuřivě olizoval před obecenstvem - to je mi fakt proti srsti. To patří mezi ty dva, popřípadě tři pokud si to přejí. Nedávno jsem s přáteli nic zlého netuše byla na dokumentárním filmu Tantra, duchovní osvobození. Tak to byl pro mě fakt šok. Chápu, že jsou lidi různí a co se líbí mně, nemusí se líbit ostatním a naopak ale tohle je vážení fakt soda. Pokud se na veřejnosti líbáte či obíráte tak jste břídilové. Tu se ve skupině pod zlatým neonem duchovního osvícení dělá úplně všechno (tedy ještě pod zkušeným vedením podivného vedoucího). Když říkám všechno, tak myslím FAKT všechno, chlapi, ženský a všichni všem.
Některý scény se ani nedaly dokoukat. Nemůžu říct, že by se mi po tom chtělo zvracet, jen jsem si říkala, že moje cesta by to rozhodně nebyla. Tantra určitě ano, ale podle mě v páru lidí, kteří tím prožívají něco pěknýho. Jasně, někdo může říct to je tvůj pohled a bude mít taky pravdu. Mám dobrou kamarádku, která chodí na swingers párty, dokonce i s bratrem - akorát si dávají pozor, aby byl každý na jiném konci. Mám kamarádku, která nikdy neprožila orgasmus a do postele by si brala k sexu pletení. Jsme prostě každý jiný a těžko říct kdo to má správně. Já sama za sebe říkám dovoleno je všechno, co se líbí těm kdo to prožívají, ale mám pocit, že když to budu dělat veřejně, jako bych ty ostatní přibírala do hry - a to bych opravdu nerada :-(

Helena Mikulášová

Pozn. red.: Text neprošel korekturou.

Téma dne 16. května 2012: Veřejné projevování citů

  • Jak moc projevujete svou náklonnost na veřejnosti?
  • Jaké párové chování vám na pohled vadí?

Své příspěvky k tomu to tématu zasílejte na naši redakční e-mailovou adresu (viz níže) nejpozději do 16. 5. 2012 a 15.00 hodin. Délka příspěvku nechť je rovna nebo delší tomuto odstavci textu. Vybrané příspěvky uveřejníme a jeden z uveřejněných odměníme krásným a hodnotným dárkem, který se k tomuto tématu vysloveně hodí: erotickou hrou Laškování, určenou pro dvojice a odvážné párty (vydalo Albi).

laškování

Reklama