Přečtěte si naše zkušenosti s produkty k péči o nohy a chodidla od Top Gold. Všechny jsou pozitivní a věříme, že díky nim si naše oblíbence budete chtít vyzkoušet i vy.

5b2a44b306e42obrazek.png Kristina Vodičková, editorka
Málo se starám o své nohy a je pravda, že je to vidět hlavně na jizvách po všech těch puchýřích, co si za jarní a letní období nasbírám. V testovacím balíčku Top Gold jsem našla naprosto skvělou věc, a tou je pro mě deodorant s arnikou. Nádherně voní, nohy jsou po něm vláčnější, a navíc se tak rychle vstřebá do kůže, že se nemusíte bát použít před odchodem z bytu. Ovšem ani gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou nemůžu nepochválit, používám ho nyní každý večer na celé chodidlo, a nejen že vidím, ale i cítím, že té tvrdé kůže je méně a méně. Chladivý gel jsem zkusila zatím jen jednou, a to byl tedy průvan, že mi skoro až byla zima na nohy, což je v tomhle teplém počasí velmi příjemná záležitost. Opravdu doporučuji vyzkoušet, protože se jedná o výborné produkty za příznivé ceny.

Hana Růžičková, obchodní oddělení
Léto přišlo letos opravdu hodně brzy, vlastně ze zimních bot rovnou do sandálů. A jak říká moje pedikérka, se zákazníky se opravdu roztrhl pytel. Přes zimu dost lidí péči o nohy trochu zanedbává, a přitom prý stačí tak málo. Péče při mytí - použít pemzu a po každém umytí nohou i řádné ošetření - gel na zrohovatělou kůži na nohou a pro pocit svěžesti i deodorant.
To absolutně splňují produkty od firmy Chemek.
Moje večerní péče je řádné umytí nožek, po umytí jim dopřeji studenou sprchu, řádně osuším a jdu je opečovávat. Začnu gelem na zrohovatělou pokožku a u televize vtírám a lehce masíruji až se gel úplně vsákne. Netrvá to dlouho, gel má jemnou strukturu, lehce se roztírá a nezanechává pocit mastnoty či jiných nepříjemných pocitů. Po více než týdenním užívání musím přiznat, že je to na patách znát. Pak jim dopřeji dávku deodorantu. Dodává mi dobrý pocit čistoty a hygieny.
 
Nakonec použiju na celé nohy Arnikový balzám s kostivalem. Protože obsahuje krom jiného i kafr a mentol, tak krásně osvěží celé unavené nohy. A můžu jít spát.
Ráno už je to s péčí trochu rychlejší. Studená sprcha, trošku gelu a před odchodem deodorant. Ten se stal v tomto parném období součástí i kabelky. Dopřává mým nohám příjemné osvěžení nejen po umytí, ale i během dne. A nejen 2x denně. :)
...a mile mě překvapila cenová dostupnost všech produktů.

Michaela Malečková, recepční
Péče o nohy je důležitá obzvlášť v létě, proto jsem ráda vyzkoušela přípravky na nohy Top Gold. Velice jsem uvítala Top Gold Arnikový balzám s kostivalem chladivý. Jsem po úrazu kotníku a balzám mi hodně ulevuje. Též mi velmi vyhovuje Top Gold Deodorant s arnikou a Tea Tree Oilem, který osvěžuje a zamezuje pocení nohou i v uzavřené obuvi. Neocenitelný pomocník v péči o chodidla je Top Gold Gel k ošetření ztvrdlé pokožky nohou, patičky mám zas jako miminko. To vše je umocněno cenovou dostupností. Doporučuji vyzkoušet.

Marie Cicvárek Fléglová, redaktorka
Každý den buď obouvám běžecké tenisky, nebo cvičím bosa jógu. Obě tyto moje milované aktvity dávají mým nohám pořádně zabrat. Z tenisek a dlouhých tras moje chodidla zdobí puchýř vedle puchýře nebo bolavé svaly, z jógy a cvičení na podložte si zase odnáším ztvrdlou kůži na patách nebo palcích. No, co si budeme povídat, Miss nohy bych asi nevyhrála. Ale ani tak se sportu vzdávat nebudu. Krém na nohy je proto mým každodenním pomocníkem. Z novinky od Top Gold jsem byla doslova nadšená. Vyzkoušela jsem gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou a nemůžu si ho, podobně jako mé kolegyně, vynachválit. Maximálně mi vyhovuje hutná textura a pocit, že jsou mé nohy opravdu vyživené. Mažu si gel každý den před spaním a mohu maximálně doporučit.
Skvělý je také jejich deodorant na nohy. Takže, pokud rády nazouváte boty na podpatku a nechcete se celý den potit a ve střevíčákch prokluzovat, tohle je váš nový nejlepší kamarád!
A v neposlední řadě musím zmínit Arnikový balzám s kostivalem pro unavené nohy. Ta správná vzpruha pro mé uběhané nožky. Dokonce jsem ho dala vyzkoušet i mé babičce, a i ta si pochvalovala nejen vůni, ale hlavně účinky. Maže se od té chvíle balzámem každý den.

5b2a44de7ada3obrazek.pngMarkéta Škaldová, redaktorka
O nohy jsem se intenzivně začala starat až nedávno. Nyní je pro mě naprostou samozřejmostí aplikovat každý večer krém na nohy a dvakrát týdně používat pemzu. Balíček kosmetiky Top Gold jsem tedy přivítala. Jako první jsem vyzkoušela Deodorant na nohy s arnikou. Využívám ho vždy ráno, než se obuji, a odpoledne, když přijdu po práci domů. Je příjemným osvěžením pro unavené nohy. Navíc, opravdu dobře působí proti pocení a zároveň eliminuje nepříjemný zápach. Arnikový balzám s kostivalem jsem si velmi oblíbila. Především pro jeho chladivý efekt. Využívám ho na unavená a bolavá lýtka a kotníky, které mi vedrem otékají. Má příjemnou vůní, při aplikaci balzámu máte pocit, jako byste ležela v zahrádce plné bylinek. Gel k ošetření zrohovatělé pokožky změkčuje i hodně tvrdou kůži, se kterou si jiný produkt neví rady. Já jej doporučuji natřít v silné vrstvě, obléci bavlněné ponožky a relaxovat. Tento zábal dokáže již po pár minutách učiněné zázraky. Nožky jsou ihned jemnější na omak. Pro intenzivní hydrataci jej ponechte přes celou noc, během spánku. Zmíněné kosmetické výrobky Top Gold jsou cenově dostupné, vhodné i pro diabetiky a opravdu stojí za vyzkoušení. U mě získaly jedničku s hvězdičkou.

Vendula Kubalíková, zástupkyně šéfredaktora
Top Gold gel na ošetření zrohovatělé pokožky
Jak můžu, sundám boty a chodím bosa. V trávě, po cestě, všude, kde se dá. Bosá chůze si ale nese následky v podobě suché kůže na patách. A přiznejme si také, že důslednost není úplně moje kamarádka. Dělám asi o polovinu kosmetických procedur méně než moje kolegyně. Kůži na patách se snažím ošetřovat, ale přiznávám, že ne vždy se mi to povede. Měla jsem trochu předsudky vůči gelu, nějak jsem nevěřila, že by mohl zhydratovat suchou pokožku, ale poradil si s ní. A já slibuji, že ho vezmu do rukou alespoň jednou denně…
Top Gold Arnikový balzám s kostivalem a s kaštanem – chladivý.
O víkendu jsem manželovi kývla na společný běh. Ze šesti kilometrů bylo najednou dvanáct. V rámci regenerace jsem sáhla po chladivém balzámu a bylo to víc než příjemné.
Top Gold Deodorant s arnikou
Soužití s muži má mnoho výhod, ale občas se najdou i menší mouchy. Zapáchající nohy a boty je jedna z nich. Stříkat si spreje na nohy a do bot je pod jejich důstojnost, ale když to uděláte tajně za ně a vydezinfikujete jejich boty... (U nás je předsíň rozhodně voňavější.)

5b2a451ced85bobrazek.png

Čtěte také: