Co čtenářky testovaly:

Dagmar J.
První dva produkty - Gel k ošetření zrohovatělé pokožky a Regenerační a hydratační krém jsem již několikrát použila a jsou opravdu velmi dobré - kůže na patách je jemnější a dá se snadno odstranit pilníkem na paty. Ten hydratační krém používám jako následnou péči. Na arnikové balzámy se teprve chystám, ale věřím, že budou taky fungovat skvěle.

Jiřina J.
Top Gold Gel k ošetření zrohovatělé pokožky krásně ztvrdlou pokožku zjemnil, výborně se vsakuje, hodnotím velice dobře.
Top Gold Regenerační a hydratační krém na nohy je velice příjemný krém na nožky, je poznat obsah včelího vosku, dodává úžasnou hebkost, hodnotím velice dobře.
Top Gold Arnikový balzám s kostivalem - chladivý mně výborně posloužil na má bolavá záda a kolena, dobře opět se dobře vstřebává, dodá po masáži svěžest, hodnotím velmi dobře
Top Gold arnikový balzám s tea tree oil - chladivý balzám jsem použila na unavené nohy, konkrétně lýtka. Osvěžil a navodil pocit uvolněnosti, hodnotím jej velmi dobře.

Miluše B.
Nejvíce jsem ocenila Top Gold Arnikový balzám s tea tree oil. V práci stojím celý den nohou, takže masáže tímto produktem byla velká úleva pro mé unavené nohy. Manžel zase vychvaloval Arnikový balzám s kostivalem - po masáži jeho unavených svalů se mu ulevilo. Oba jsme používali Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou a Regenerační a hydratační krém. Paty máme mnohem vláčnější a částečně se odstranila tvrdá pokožka. Ale chce to ještě používat delší dobu. Znamená to, že s výrobky Top Gold jsem byla spokojena.

Edita V.
Arnikový balzám s Tea Tree Oil
si nemohu vynachválit, po celodenním stání v práci ho používám každý den a opravdu mi pomáhá, často jsem měla pocit těžkých a bolavých nohou. Beru si ho s sebou i do práce, kolegyně si tento balzám už také zakoupila, když ho viděla. Až mi dojde, určitě si ho také koupím. Často jsem měla po koupeli pocit suchých nohou, Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou používám vždy večer na paty a všimla jsem si, že paty už nemám tak drsné a tvrdé. Takže určitě doporučuji.
 
Arnikový balzám s kostivalem-chladivý zkoušela maminka na svůj bolavý kotník, který jí občas i trochu natekl, používá ho každý den ráno a večer a opravdu pociťuje úlevu. Regenerační a hydratační krém na nohy používám každé ráno na paty, spolu s Gelem k ošetření zrohovatělé pokožky nohou, který používám večer. Opravdu si všímám velkého zlepšení mých tvrdých a zrohovatělých pat, často jsem měla hrozný pocit suchých pat, od té doby co používám tyto dva pomocníky se mi velmi ulevilo. Takže za mne určitě doporučuji a určitě zakoupím až dojdou.
Simona H.
Ráda a hodně běhám. Nejen já, ale celá moje rodina. S radostí jsem se zapojila do testování, ač produkty již znám a dávno používám. Arnikový balzám s kostivalem je velmi příjemné osvěžení jak po rekreačním běhu, tak i v práci na nohou, kde se snažíme být hodně rychlí. Používám na rodinnou masáž celého těla, má velmi příjemnou konzistenci, vyhovuje mi i příjemný chlad, který se rozprostře po těle.
 
Arnikový balzam s Tea Tree Oil používám výhradně na nohy a používá ho i moje mamka. Opět se příjemně roztírá, má svěží Tea tree vůni a je to úleva na unavené nohy.
 
Gel na zrohovatělou pokožku nohou jsem původně koupila manželovi. Nakonec ho používáme oba a díky tomu ani já nemám problém se zrohovatělou kůží na nohou. Nejsem tak důsledná, že bych si nohy mazala každý den, ale 3-4x týdně to stíhám.
 
Regenerační a hydratační krém na nohy jsem nikdy neměla, je to pro mě novinka. Jemný, dobře roztíratelný a má příjemnou vůni. Nemám po něm pocit mastnoty.
 
Péče o nohy se vyplatí a nožky si ji zaslouží!

Alena P.
Arnikový balzám s Tea Tree Oil
je velmi osvěžující, mé nohy příjemně nabudil, a ani nebyla potřeba dlouhá masáž. Má příjemnou vůni a mé nohy byly jako pírko :-) Regenerační a hydratační krém na nohy mi zvláčnil a hydratoval pokožku, nohy jsou jemnější, příjemnější na dotyk, už nejsou tak hrubé. Dobře se vstřebavá. Arnikový balzám s kostivalem je chladivý, na mě možná až moc, Arnikový balzám s Tea Tree Oil mi vyhovoval více. Myslím si, že ho budu používat spíše v létě. Gel k ošetření zrohovatělé pokožky nohou by měl ošetřovat praskliny, které naštěstí nemám, jinak mám raději krémy než gely. Nicméně je také velmi příjemný a rychle se vsákne.

Milena B.
Mnohokrát děkuji za možnost testovat výrobky Top Gold. I když jsem měla na jejich vyzkoušení vzhledem k mému pobytu v nemocnici málo času, přesto mě tyto výrobky velmi příjemně překvapily a v jejich užívání budu dál pokračovat. Netestovala jsem pouze já, ale i manžel.

Manželovým letitým problémem je tvrdá až zrohovatělá pokožka na patách, kde se mu hlavně v létě někdy tvoří i prasklinky. Proto velmi intenzívně začal s mazáním Gelem k ošetření zrohovatělé pokožky Top Gold. Velmi si jej pochvaluje, pokožka na patách je jemnější a momentálně se prasklinky netvoří.
Já jsem využila přípravek Top Gold Regenerační a hydratační krém na nohy - krásně se vstřebává, zjemňuje pokožku a příjemně voní. Po několika užitích jsou paty jemnější a vláčnější.

Jelikož si oba s manželem rádi dopřáváme masáž, k naší oblíbené masérce jsme vzali přípravek Top Gold Arnikový balzám s kostivalem a kaštanem koňským chladivý. Moje masáž páteře i celého těla manžela byla velmi příjemná a ulevující od všech bolestí.
Manžel je sportovec tělem i duší a tak využil i poslední přípravek Top Gold Arnikový balzám s tea tree oil chladivý. Po každodenním běhu si provedl masáž nohou a regenerace těla byla hned rychlejší, cítil se příjemně.
Bonusem v balíčku byly bílé heboučké ponožky. Ty jsem už manželovi k testování nenabídla, vzhledem k velikosti by mu stejně nesedly, ale po použití přípravku na nohy jsem je využila já.

Více informací o produktech naleznete na CHEMEK.CZ

Přečtěte si také:

Reklama