Čtenářka ToraToraTora se rozhodla, že se k dnešnímu tématu svěří s proporcemi a tvarem penisu svého chlapa. A doufá, že to zůstane jen mezi námi, děvčaty na Ženě-in...


Tedy Kubo, dnes jsem se zprvu cítila být tímto tématem trochu diskriminována, jakožto žena jednoho muže, nemám s kým srovnávat:( Ale proti diskriminaci je třeba bojovat. Nakonec i Martin Luther King bojoval a vidíš... černoši už můžou sedět v autobuse. Bojovala jsem i s ostychem někde do éteru povídat, jaký má manžel penis. Ale v práci na net nechodí a nakonec... dneska to vlastně bude jen mezi náma holkama, viď? Kubo:))

Jak už jsem psala, moc jsem těch penisů za život neviděla. Ve věku Simbelmine jsem byla doslova nepolíbená a za ruku nevzatá. Můj první kluk se stal mým mužem a otcem mých dětí. Kde porovnávat?

No, rozhodně ho má většího než náš čtyřletý syn a určitě menšího než černoch v tom hambatém filmu, který jsem nedávno shlédla:) Ten kdyby ho rozhoupal, tak s tím může zvonit poledne na radniční věži...

A teď oklikou ale přece k tématu. Když byl náš syn malý, přicválala na návštěvu tchýně. Syna přimknula k hrudi jako únosce kufr s penězi a dobrou půlhodinku mu šišlala z deseti centimetrů do obličeje. Než syn prosákl.... Dávám bavlněné pleny a občas se to stává. Přebalila jsem ho a „maminka" si rýpla, kdy jsem ho přebalovala naposledy, že takhle procucnul.

Chápu, byla naštvaná, protože ten puch začal přebíjet i jejího diora.

Říkám, že před tím, než přišli, ale že občas čůrá ke straně. Rozbalila jsem synovu plenu a tchýně viděla, jak má nádobíčko namířené k jedné straně. Zvolala: „Křivochcánek, no jo, ale to bude dobrý, to má po tatínkovi." V manželovi se scvrklo sebevědomí, a nejen to:)

Takže fakt nevím, jestli jeho vercajk zapadá do evropských norem nebo světového průměru, ale jeho maminka je... no, to byste museli potkat:)

ToraToraTora

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Rozhoduje velikost penisu?

Pryč se zábranami, pište mi své úsměvné historky! Setkala jste se v období sbližování u některého svého partnera se skutečným extrémem? Téma můžete zpracovat například z těchto úhlů pohledu (ale samozřejmě i z jiných)...

  • Extrémně velký penis (málem mě roztrhl).
  • Extrémně malý penis (hledala jsem ho mikroskopem).
  • Malé a velké divadlo.
  • Zajímá mě tvar, ne velikost (buřt versus žížala).

Vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu...

A jaká bude dnes odměna za nejlepší příspěvky? Samozřejmě půjde o něco k tématu hodícího se, konkrétně o knihy z nakladatelství Metafora (www.metafora.cz). Dvě z vás získají titul Erotická masáž a nejlepší příspěvek k němu ješte titul Orgazmus.

Erotická masáž Orgasmus

Reklama