Zajímavě pojala dnešní soutěžní téma čtenářka s nickem Verča27. Takže milé čtenářky, pozor na soutěžchřipku!

Milá redakce, drahé čtenářky,
dnešní téma mě přinutilo, abych taky napsala svůj příspěvek. Pevně věřím, že bude zveřejněn. Jedná se totiž o závažné sdělení. Každému z nás hrozí bezprostřední nebezpečí ve formě nemoci, kterou ještě žádná lékařská kniha nezná. Přitom je stejně nebezpečná jako ptačí chřipka a šíří se rychleji, než spamové emaily! Je to soutěžchřipka. Tahle nemoc hrozí každému, bez ohledu na věk a pohlaví. Mytí rukou ani vitamínová strava proti ní nepomohou, šíří se především pomocí internetu, televize, časopisů a letáčků v obchodech. Postiženy jsou nejčastěji ženy v domácnosti, ale ani ostatním lidem se nevyhýbá. Nákaza probíhá tak, že si zdravý člověk uškubne letáček v obchodě, nebo náhodou klikne na soutěžní stránku na internetu. Po různě dlouhé inkubační době se přistihne, jak vystřihuje čárové kódy z polívek v prášku, nebo vymýšlí reklamní slogan na nový web o cestování.

Další průběh je pak už vždy stejný. Nakažený je puzen k neustálému vyhledávání dalších soutěží a k účasti v nich. Touto činností tráví veškerý volný čas. Jeho soukromý život skomírá, kariéra stagnuje. Jeho děti se stravují jen značně nevyváženou stravou sestávající se pouze ze soutěžních balení keksů a minerálky. Pokud omylem poškodí soutěžní kód, nebo dokonce obal vyhodí, jsou fyzicky trestány.

Do dalšího stádia přechází nemoc po první výhře. K závislosti na vyhledávání soutěží se připojuje závislost na výherních emailech a pošťačce doručující výhry. Pokud nemocný delší dobu nedostane žádný mail, nebo výhru zažívá hotové peklo na zemi. Abstinenční příznaky závislých na heroinu jsou proti tomu procházkou růžovou zahradou. A co teprve, když místo vytouženého notebooku vyhraje jen nůžky na kachnu a to prosím jen o pár hlasů! Tíhu těchto zklamání unese opravdu jen silná osobnost. Choroba navíc často postihne i další členy domácnosti. Léčba zatím neexistuje. Detoxikační kůry v temných hvozdech v chatě bez připojení na internet se míjejí účinkem. Po návratu do běžného života choroba v 95% případů recidivuje. Podpůrné skupiny postižených na internetu se staly jen místem, kde si postižení jedinci  svou chorobu pěstují a hýčkají. Jedinou možností je prevence. Proto prosím nikdy nesahejte na letáčky v supermarketech, nikdy se nedívejte na soutěžní pořady v televizi, nikdy nevstupujte do internetových diskuzí jako „soutěžilky“ nebo „rádi soutěžíme“ a na ženě-in se nikdy nedívejte doprava dolů. Jen tak se možná soutěžchřipce vyhnete.
Postiženým pak už nelze než jen popřát - hodně výher.
Verča27

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

______________________

Děkuji za Váš originální příspěvek :) Těch „postižených“ je sice hodně, ale stejně – taková soutěžchřipka, když je naočkována tou správnou vakcínou, tak myslím neuškodí.
Mějte se moc hezky :)
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama