Děkujeme za poslední aprílový příspěvek. Poslala nám ho čtenářka s nickem Verča27

Prý mám skvělý smysl pro humor. Bohužel to všichni vědí, takže jsem dosud nikoho Aprílem nevyvedla. Loni jsem zkusila cosi otřepaného na svého přítele a samozřejmě nepochodila. Letos mám ale připraveno něco speciálního. 

Akční plán vypadá následovně: 1. Jakmile přítel zavolá, že se blíží k domovu, radostně mu oznámím, že mám pro něj překvapení. 2. Přijdu jej přivítat jako obvykle, ale v předsíni se budou povalovat moje lodičky, v obýváku bude rozloženo žehlící prkno s jeho čerstvě vyžehlenou košilí a na konferenčním stolku budou naaranžované moje koktejlky, jako bych je tam právě odložila při spravování utrženého švu.

Zlatým hřebem bude moje radostné zvolání. „Vem si oblek, miláčku, jdeme do Opery! „Bonjin a Čérim mají dnes první recitál a vstup je zdarma.“ (Bonjin a Čérim jsou mí korejští spolustudenti z jazykového kurzu a shodou okolností oba studenti vážné hudby) Pak ještě dodám, že to má být v malém salónku, a že na programu budou nejlepší kousky z italské oprery. Zpívat bude pochopitelně Bonjin a klavírní doprovod obstará Čérim. No a pak už budu jen s pobavením sledovat, co ten po celém týdnu v práci unavený příznivec metalu udělá. Držte mi pěsti, ať to konečně vyjde.

Verča27

Docela bych byla ráda muškou a viděla, jak se bude váš přítel tvářit

 

Reklama