Když tak přemýšlím o mém andělovi strážném, tak si uvědomuji, že při mne stál asi dvakrát, možná i vícekrát, ale tenkrát jsem si to uvědomila.

Jednou jsem šla unavená z práce, pracovala jsem asi 4 hod. přesčas,na autobus.Autobusová zastávka byla na druhé straně silnice. Než jsem přešla, rozhlédla jsem se nejdříve dolů, pak nahoru a přecházím. Nevím kde se vzala motorka,která přijela zespodu, ale škrtla o mne řidítkama.Řidič jenom zaklel, byla jsem ráda, že nezastavil a jednu mně nevrazil. Stačil kousek, mohlo to dopadnout špatně jak pro mne, tak i pro řidiče.


     Po několika letech se mi přihodil také jeden takový zážitek, kdy jsem si řekla, že jsem měla u sebe anděla strážného. Šla jsem na nákup a potkala jsem tetu s kterou jsem chtěla prohodit pár slov. Za chvilku jelo po silnici nákladní auto, které najelo na poklop od kanálu, který tam byl asi špatně nasazen. Tento poklop se řítil na chodník.Kdybych se s tetou nezastavila, tak by mne o kousek dál přinejmenším  zpřerážel nohy, protože jsem si uvědomila, že bych asi zrovna byla v tom místě, kam se odkutálel.

A tak přemýšlím, měla jsem štěstí a nebo mám opravdu nějakého anděla strážného, který na mne dává pozor? Pokud jsi to Ty andílku, moc děkuji.

Věra M.


Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Pokud by se stalo něco podobného mně, určitě bych to nepřisuzovala náhodě, vy své strážné anděly už máte!

Kdo nebo co je vaším andělem strážným? Věříte v jeho existenci, setkali jste se s ním?

Napište nám, těšíme se na vaše příspěvky!

Nejhezčí příspěvek odměníme andělskou vůni Divine Sensual od Oriflame.

redakce@zena-in.cz

Reklama