Jak patrno z titulku, čtenářka Věra K. miluje slovní hříčky. A dělá dobře, poněvadž si bystří mozek a ještě k tomu i vyhrává.

Soutěžím moc ráda, klidně by se to dalo nazvat gamblerstvím, naštěstí nejde o utrácení peněz z rodinné kasy. Trochu ji sice ruinuji / poštovné a mobilné je stále vyšší, i počítač nejede zadarmo /, ale zbytek rodiny chápe, že se tím léčím. Vychovali mě v době, kdy se sebevědomí amerického typu nepoužívalo, takže jsem trpěla komplexy nejen celé dětství, ale i v dospívání a dospělosti.

Komplexy mohou vyústit  v kombinaci s jinými těžkostmi života do těžkých depresí. I to jsem poznala na vlastní kůži. Teď právě soutěžemi a úspěchy v nich / mám pak kupu dárků pro rodinu k Vánocům / dokazuji sobě i světu, že něco umím. Miluji slovní hříčky, ale i sudoku, křížovky, náročné úlohy v měsíčníku KOS specializovaném na osmisměrky. Ve směšně primitivních soutěžích v Překvapení pouze doplňuji písmenka tajenek, abych se nezdržovala vypisováním slov. Tam jsem například bodovala slušně,vyhrála jsem  jeden docela drahý mobil Nokia pro syna, nedávno pro mne coby důchodce to byla slušná sumička osmi tisíc v tvrdé měne CZK.

Souěžím i tady, jak vidno z příspěvku. Úlovků na zena-in nebylo mnoho, ale i tak třeba kosmetika za příběh potěšila. Knihy vyhrávám taky často, slouží jako dárky při různých příležitostech.
Vaše Věra K.

pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven

_____________________

Milá Věruško, tak ten mobil, to se Vám fakt podařilo… i když i malá výhra potěší. Jsem ráda, že Vás těší i ty naše.
Děkuji za pěkný příspěvek a nepřestávejte soutěžit.
Saša

Téma dne 27. února 2012: Soutěže a soutěžení

O tom, že jste Ženy-in soutěživé, není pochyby. Ale byly jste takové vždycky? A jsou takové třeba i vaše děti?
Soutěžit se dá různě a ve všem.
Ve sportu, v přízni o druhé pohlaví, v pomyslné soutěži s někým, v soutěži sama pro vlastní uspokojení, nebo i v soutěži o výhry.

  • Vyhrály jste někdy něco v soutěži? A teď nemyslím jen výhry u nás, na Ženě-in.
  • Soutěžíte ráda?
  • A v čem nejraději?
  • V soutěžích fyzických nebo psychických?
  • Soutěžily jste jako malé děti?
  • Soutěžily jste rády?
  • Vzpomeňte na nějakou kuriózní soutěž i výhru.
  • Pochvalte se, anebo naopak postěžujte si.
  • A co rodina a známí ve vašem okolí?
  • Šly byste soutěžit třeba i do televize?

Vše o soutěžích a vašem nadšení či naopak nic neříkající disciplině lidského chování, pište na redakční e-mail: redakce@zena-in.cz

Jednu ze čtenářek odměním zajímavým dárkem: po soutěži se můžete natřít masážním olejíčkem a obléknout se do saténového tygřího župánku :)– viz výhra.

olej

zupan

Reklama