Děkujeme za první příspěvek, který dnes dorazil na téma „Kosmetika“. Poslala nám ho čtenářka s nickem Milka, která se na kosmetické masky dívá trochu s nadhledem, ale rozhodně je nezavrhuje

Milá redakce a čtenářky

Přiznám se, že si občas nějakou masku udělám. Nejraději mám ty „slupovací“. Nanesete si ji na obličej, a po zaschnutí ji stáhnete jako Fantomas druhý obličej. Je u toho docela legrace. Vrstva masky s sebou vezme starou kůži , nečistoty a pleť trochu vypne. Je to vlastně takový maskový peeling, který mi přijde šetrnější, než nějaké drhnutí obličeje „štěrkem“, jak tomu trefně říká můj manžel.

Ale běda, když spěcháte a nenecháte vrstvu pořádně zaschnout. To je pak k vzteku, patlá se to, a obličej máte jako kdybyste trpěla leprou.

Naštěstí to vlažnou vodou vždycky poleví a dá se to smýt.

Masky si dělám ta jednou za měsíc, nebo ve chvíli, kdy se chci trochu „vylepšit“. Třeba před návštěvou divadla, koncertu, nebo nějaké jiné společenské události.

Jinak jsem toho vyzkoušela poměrně dost, ale mám pocit, že je to takové „Věř a víra tvá tě uzdraví.

Zdraví a vše krásné, včetně pleti přeje Milka

Milá Milko, slupovací masku si pamatuju u své maminky. Po nanesení masky vypadala jako porcelánová panenka a pak jsem my děti pobaveně sledovaly, jak svou tvář svlékala

Text nebyl redakčně upraven

Co můžete získat za svůj příspěvek?

vV tomto kosmetickém balíčku najdete novinku z řady ONE od Oriflame

Reklama