Řada vitamínů, minerálů i vyvážených jídel Wellness by Oriflame je inspirovaná švédskou přírodou a vyvinutá ve spolupráci se špičkovými vědci. Velmi jednoduché použití a přírodní složení z ní dělají ideálního společníka moderní ženy i muže.

Vytvořte si vlastní rituál zdravého životního stylu

Nejzásadnější je denní přísun důležitých živin. Wellness Pack pro ženy i Wellness Pack pro muže obsahuje vše potřebné připravené ve 21 kompaktních balíčcích, které si s sebou můžete jednoduše vzít na cesty nebo jen tak do kabelky. V každém balíčku najdete kombinaci 12 vitaminů a 10 minerálních látek, omega-3 mastné kyseliny z vysoce kvalitního rybího tuku, výtažek z borůvek a mikrořasy, a to ve čtyřech malých pilulkách. Jedno balení vám vydrží tři týdny.

Kromě těchto základních vitamínů a minerálních látek, obsahují jednotlivá balení také větší množství složek, které jsou důležité pro správné fungování ženského i mužského organismu. Ženy potřebují více kyseliny listové, železa a vápníku, mužský organismus naopak ocení větší množství hořčíku, selenu a zinku.

„Omega-3 mastné kyseliny přímo souvisí s prevencí a léčbou kardiovaskulárních onemocnění a snižují riziko infarktu. Mají také protizánětlivé účinky, pozitivně ovlivňují zrak, kosti a klouby, pomáhají při nespavosti a u diabetiků zlepšují metabolismus inzulinu a glukózy v těle,“ vyjmenovává část blahodárných účinků omega-3 mastných kyselin interní lékařka MUDr. Timea Kovácsová.

Astaxanthin je výtažek z borůvek a mikrořasy a patří k nejsilnějším antioxidantům na světě. Jednou z jeho základních vlastností je podpora aktivity a rychlého množení širokého spektra imunitních buněk a imunoglobulinu. Podle některých studií právě tato látka podporuje imunitní funkce, které zvyšují odolnost proti rakovině. Navíc je silným antioxidantem, který zpomaluje procesy stárnutí pleti.

Cena: 819 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz 

Uspěchaný životní styl není důvodem ke kompromisům

Pokud ráno nemáte času nazbyt, a přesto byste uvítali plnohodnotnou snídani, udělejte si na cestu, nebo po příchodu do práce nápoj Natural Balance, který vám dodá vysoce kvalitní protein z hrášku a syrovátky, a vlákninu z jablek, cukrové řepy a šípků.  Vybrat si můžete ze tří klasických příchutí: jahodové, čokoládové nebo vanilkové. Ideálně ho pak doplnit oblíbeným ovocem nebo jogurtem, případně ho s ovocem jednoduše rozmixovat a vypít jako smoothie. V každém balíčku najdete 21 porcí.

Cena: 919 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

Je to frmol a zdá se, že oběd zase nestihnete? Zkuste jednu z polévek Natural Balance, které jsou připravené během chvilky a lze je doplnit například žitným chlebem. Chřestová i rajčatová polévka s bazalkou má nízký obsah tuků a vysoký obsah proteinů pocházející ze tří rostlinných zdrojů – hrášku, sóji a brambor. Jedno balení obsahuje 21 porcí polévky.

Cena: 919 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz

A protože je vždy lepší být připraven i na nečekané situace, určitě si nezapomeňte do kabelky, tašky nebo šuplíku v práci dát jednu z tyčinek Natural Balance. Jsou skvělou a vyváženou svačinkou nebo když na vás přijde hlad či neodolatelná chuť na sladké – kdykoliv a kdekoliv. V jednom balení najdete 7 tyčinek.

Novinkou je čokoládová tyčinka Natural Balance, která obsahuje 100 % přírodních surovin, mezi nimi i 10,7 g kvalitního proteinu, 5,8 g vlákniny, spoustu kousků čokolády a kakaových bobů – a i přesto má jen 120 kalorií, a díky nízkému glykemickému indexu zasytí na opravdu dlouho.

Cena: 449 Kč
K zakoupení na e-shopu www.oriflame.cz


Reklama