mikinaTIME OUT – to není jen trendy pohodové oblečení, je to celkový pohled na svět a na dění kolem nás. Ve dnech od 18. 3–27. 3. bude v našich obchodech probíhat charitativní akce – akce MIKINA. Pomalu se blíží jaro a určitě toužíte pořídit si něco nového do vašeho šatníku. Co třeba novou mikinu? Těch není nikdy dost a nová kolekce TIME OUT nabízí široký výběr pro pány i dámy. Vybírat můžete z různých barev a provedení.

A o co vlastně v akci MIKINA půjde?

mikinaVyměňte starou za novou! Jednoduše řečeno. Pokud přinesete do kterékoli prodejny TIME OUT některou ze svých starších mikin, můžete si hned pořídit novou za poloviční cenu! Nejen, že si uděláte radost novým kouskem do vašeho šatníku, ale zároveň pomůžete dobré věci.

Darované mikiny tentokrát poputují prostřednictvím občanského sdružení PARITY dětem z dětských domovů.PARITY, o.s. mimo jiné pomáhá hendikepovaným osobám, osobám s DMO (dětskou mozkovou obrnou) a mentálně postiženým občanům. V loňském roce se tímto způsobem vybralo 6 tisíc mikin. Tak prohrabte skříně a hurá na nákupy!


POZOR, SOUTĚŽ!

Už zítra, tedy ve čtvrtek 25. 3., odstartujeme na našich stránkách hodinovou soutěž, ve které můžete hrát o tři poukázky do TIME OUTu, každá je v hodnotě 500 Kč! Pravidla se dozvíte v jedné z novinek dnešního vydání, sledujte nás!

Reklama