Také už začínáte pomalu přemýšlet nad vánočními dárky? Ať už se letos chystáte obdarovat kohokoli blízkého, s dárkovými kosmetickými balíčky značky Fa se nemůžete splést. I pro vaše nejnáročnější přátele a příbuzné najdete to pravé, aby byly letošní Vánoce opravdu výjimečné.

Široké možnosti výběru ze skvělých dárkových kazet vyhoví každému tak, aby se tak letos o Vánocích sny splnily každému. Od smyslného světa purpurové vášně Fa Purple Passion až po povzbuzující svěžest Fa For Men Speedster

Nejprodávanější řada kosmetiky Fa nabízí výběr z těchto neodolatelných možností:

Fa Natural & Soft  Růže

·         Tráví-li vaše přítelkyně ráda čas nákupy či návštěvou lázní, určitě ocení rozmazlování, které jí dopřeje dárkový balíček Fa Natural & Soft. Uhlazená kombinace mandlového mléka a lahodných výtažků z růže byla vytvořena k relaxaci a snoubí se ve vůni letních růží. Krémový sprchový gel a tekuté mýdlo hýčkají vaši pokožku a dodává tělu a rukám jedinečný pocit hebkosti.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko

o        Deosprej Fa Natural & Pure Růže

o        Tekuté mýdlo Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko

·         Cena: 199 Kč

Fa Rice Dry

·         Zkuste svou přítelkyni, která ráda relaxuje obklopena přírodou, potěšit dárkovým balíčkem Fa Rice Dry. Deodosprej a deostick s unikátním složením obsahujícím přírodní výtažek z rýže dodá příjemný pocit suché pokožky v podpaží. Krémový sprchový gel s jogurtovými proteiny speciálně vyvinutý pro citlivou pokožku udržuje přirozenou rovnováhu pokožky a chrání ji před vysoušením.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Jogurt Sensitive

o        Deosprej Fa Rice Dry

o        Deostick Fa Rice Dry

·         Cena: 239 Kč

Fa Jogurt Aloe Vera

·         Díky konejšivé kombinaci jemného jogurtu a zvlhčujícího účinku aloe vera je tato vynikající kolekce předurčena k tomu, aby rovným dílem hýčkala i osvěžovala – a tak vám přinesla tu špetku pohody, která vás na svátky správně naladí. Deosprej Fa Jogurt Aloe Vera účinně chrání před vznikem potu a přitom dodává jemnou a něžnou vůni.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Jogurt Aloe Vera

o        Deosprej Fa Jogurt Aloe Vera

o        Tekuté mýdlo Fa Jogurt Aloe Vera

·         Cena: 199 Kč

Fa Natural & Pure Růže

·         Pokud se vaše přítelkyně nejraději někde schoulí s knihou obklopena přírodou, dopřejte jí dárkovou kazetu Fa Natural & Pure. Lehká květinová vůně Fa Natural & Pure Růže je přesně to, co jí udělá dobře – a po osprchování s gelem Fa Natural & Pure Růže a Mučenka bude její pleť hebká jako sametové okvětní plátky růže.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Natural & Pure Růže a Mučenka

o        Deosprej Fa Natural & Pure Růže

·         Cena: 145 Kč

Fa Natural & Pure Bílý čaj

·         Vaše přítelkyně ráda sportuje nebo posiluje? Dárkový balíček jí nabídne možnost po dlouhém dni na chvilku vysadit. Přírodní výtažek z bílého čaje obsažený ve sprchovém gelu a deosprej jí navíc dodají pocit lehké a čisté svěžesti a jemný výtažek z bambusu ochrání její pokožku a postará se o ni s čistě přírodní vůní.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Natural & Pure Bílý čaj a Bambus

o        Deosprej Fa Natural & Pure Bílý čaj

·         Cena: 145 Kč

Fa Natural

·         Zkuste svou přítelkyni, která ráda relaxuje obklopena přírodou, potěšit dárkovým balíčkem Fa Natural. Deosprej s unikátním složením obsahujícím přírodní výtažek z rýže dodá příjemný pocit suché pokožky v podpaží. A olivové mléko ve sprchovém gelu dokonale zvláční pokožku, zatímco citrónová tráva osvěží a povzbudí nejen po dobu Vánoc, ale i po uplynutí svátečních dní.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa Natural & Soft Citronová tráva a Olivové mléko

o        Deosprej Fa Rice Dry

·         Cena: 145 Kč

Fa Jogurt

·         Nechte se hýčkat jedinečnou krémovou recepturou tuhých mýdel Fa Jogurt, které díky obsahu jogurtových proteinů pečují o vaše ruce při každém mytí. Vybrat si můžete ze 4 variant: Aloe Vera, Vanilka a Med, Kokos, Sensitive.

·         Obsah:

o        Tuhé mýdlo Fa Jogurt Aloe Vera

o        Tuhé mýdlo Fa Jogurt Vanilka a Med

o        Tuhé mýdlo Fa Jogurt Kokos

o        Tuhé mýdlo Fa Jogurt Sensitive

·         Cena: 60 Kč

Fa Natural & Soft

·         Zažijte jedinečný pocit svěžesti inspirované přírodou s tuhými mýdly Fa Natural & Soft, které díky receptuře obohacené o mandlové a olivové mléko nevysušují pokožku a ta zůstane krásně hebká a jemná.

·         Obsah:

o        Tuhé mýdlo Fa Natural & Soft Růže a Mandlové mléko 2x

o        Tuhé mýdlo Fa Natural & Soft Citronová tráva a Olivové mléko 2x

·         Cena: 60 Kč

Vůně a krásné dárky pro vašeho muže, to jsou přípravky Fa for Men

Není žádným tajemstvím, že muži dnes používají stále více kosmetických výrobků. Ale muži jsou pořád muži – a potrpí si na svoji osobitost. S dárkovými balíčky Fa For Men dáte mužům svého života možnost spojit dokonalou péči se vzrušující vůní – takže letos o Vánocích si pod stromečkem přijde na své každý z nich: usedlý tatík, i posilovnou posedlý přítel.

Fa For Men Sport taška/kazeta

·         Sada produktů Fa For Men Sport je určena aktivním, činorodým a sportovně založeným mužům. Obsahuje sprchový gel, deosprej a vodu po holení (pouze taška) – pro muže, kteří jsou neustále v pohybu. Povzbuďte jeho smysly dráždivou kombinací vůní, složenou ze zelených tónů a vzácných dřev. Dodává se také jako cenově výhodná nabídka.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa For Men Sport

o        Deosprej Fa For Men Sport

o        Voda po holení Fa For Men Sport (pouze taška)

·         Cena: 299 Kč/145 Kč

Fa For Men Perfect Wave

·         Pro milovníky večírků je dárková kazeta Fa For Men Perfect Wave skvělým osvěžením těla i ducha díky izotonickým minerálům a mentolu: dokonale svěží začátek dne.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa For Men Perfect Wave

o        Deosprej Fa For Men Perfect Wave

·         Cena: 145 Kč

Fa For Men Spicy Black

·         Okořeňte život muži, který nejradši tráví čas s přáteli a rodinou. Dopřejte mu aromatickou, dřevitě kořeněnou mužnou vůni deodorantu a sprchového gelu Fa For Men Spicy Black s výtažkem rostliny guarana, který překypuje aktivitou a svěžestí – a dodá mu energii poprat se s každým novým dnem.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa For Men Spicy Black

o        Deosprej Fa For Men Spicy Black

o        Voda po holení Fa For Men Spicy Black

·         Cena: 299 Kč

Fa For Men Speedster taška/kazeta

·         Sada produktů Fa For Men Speedster je určena pro milovníky rychlých kol a extrémních sportů – těm vždy pomůže najít tu správnou stopu. Přídavek taurinu a čerstvé limetky jim dodá novou energii do každého dne pro život v rychlém pruhu. Dodává se také jako cenově výhodná nabídka.

·         Obsah:

o        Sprchový gel Fa For Men Speedster

o        Deosprej Fa For Men Speedster

o        Voda po holení Fa For Men Speedster (pouze taška)

·         Cena: 299 Kč/145 Kč

Více o kosmetice Fa najdete na www.svezest-fa.cz
Reklama