K přáním čtenářek Řinky, Babaz a Ivy posíláme do éteru písničku Follig Slowly. Je svatý Valentýn a zamilované songy vám hraje Rádio Merci a ŽENA-IN.cz...

Posloucháte Rádio Merci a ŽENA-IN.cz. NA poředu dne jsou zamilovaná přání a zamilované písničky. Tu následující posíláme partnerkám čtenářek a posluchaček Řinky, Ivy a Babaz...


Venku mrzne spadlý sníh, doma slyším však tvůj smích, tvůj smích a našich dětí, jen to mně vždy potěší. Děkuji ti, že jsi se mnou, že nás máš rád pořád stejně i když se cítím nepříjemně. Moc tě miluji Iva

Iva Krupová


Dík zato,že jsi!
řinka


Milá/ý Marku jsi to nejkrásnější a nejúžasnější stvoření pod sluncem. Děkuji Ti za to, že jsi a děláš můj život veselejší. Z celého svého srdce Tě miluji.

Tvoje žena,
babaz

Pozn. red.: Příspěvky neprošly jazykovou korekturou.

Téma dne 14. února 2012: Valenýnské rádio

Pošlete dnes zamilované přáníčko a vyhrajte dva balíčky Merci v hodnotě 500 korun!

Rřáníčka pro své partnery posílejte z adresy www.merciradio.cz, kde najdete návodnou šablonu pro jejich odesílání. Přáníčka ale neposílejte přímo vašemu miláčkovi, ale na náš redakční e-mail (viz níže). Do přáníčka nezapomeňte napsat, komu a za co píseň posíláte, a také svůj nick v magazínu ŽENA-IN.cz.

Z přáníček, které k nám do redakce během dneška (14.2.2012) přijdou do 16.00 hodin, vylosuji dvě čtenářky, které odměním výše zmíněným dárkem.

Nejkrásnější a nejoriginálnější přáníčka budu také uveřejňovat jako novinky v magazínu a k nim přikládat pěkné zamilované písničky dle redakčního výběru.

  • www.merciradio.cz
    (Pozor z této adresy neposílejte do redakce písničky, ale jen přáníčka. Písnička by nepřišla během dnešního dne, proto ji pro vás tentokrát vybere redakce. To ale neznamená, že nemůžete ze stejné adresy posílat písničky na jiný den svému miláčkovi i nadále na jeho e-mail.)
  • Redakční e-mail (vykopírujte si): Redakce@zena-in.cz

Merci

Reklama